Lady Ludwika odziedziczy wyjątkowy spadek po księciu Filipie. Kim jest 17-latka, która była bliska jego sercu?

Zmarłego księcia Filipa i Lady Ludwikę łączyły nie tylko więzy krwi, ale i wspólna pasja. Mąż królowej zostawił 17-latce wyjątkowy spadek.

17 kwietnia miało miejsce ostatnie pożegnanie księcia Filipa. W pogrzebie wzięło udział jedynie 30 najbliższych osób, a dokładna lista została opublikowana kilka dni przed tym smutnym dniem. Znalazła się na niej Lady Ludwika, która miała bliską relację ze zmarłym. Kim jest ta 17-letnia dziewczyna? Odziedziczyła wyjątkowy spadek po księciu Filipie.

Zobacz wideo Rodzina królewska to po prostu firma

Lady Ludwika odziedziczy spadek po księciu Filipie. Jest bardzo wyjątkowy. Kim jest 17-latka, która była bliska jego sercu?

Lady Ludwika urodziła się 8 listopada 2003 roku i jest córką księcia Edwarda, hrabiego Wesseksu i jego żony Zofii, hrabiny Wesseksu. Jest ukochaną wnuczką królowej i nieżyjącego już księcia Filipa. Zajmuje 14. miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu.

Jakub i Sebastian, uczestnicy programu 'Kanapowcy'"Kanapowcy". Uczestnik wyznał, że jest gejem. Nie spodziewał się takiej reakcji

Księżna LudwikaKsiężna Ludwika AP

Ludwika pojawiła się na pogrzebie dziadka. W hołdzie dla niego przypięła tego dnia broszkę jeździecką z głową konia i zwiniętym batem. Książę Filip uwielbiał jazdę konną i to właśnie ta pasja sprawiła, że byli sobie naprawdę bliscy.

Ida NowakowskaBaby shower Nowakowskiej. Mnóstwo niebieskich akcentów. Koleżanki tancerki się postarały!

Księżna LudwikaKsiężna Ludwika AP

17-latka od lat jeździ konno i doskonale radzi sobie w tym sporcie. Książę Filip był z niej bardzo dumny i nieraz podziwiał wnuczkę w trakcie jeździeckich konkursów. To właśnie dlatego postanowił pozostawić Lady Ludwice coś naprawdę wyjątkowego. Nastolatka stanie się właścicielką powozu, który mogliśmy widzieć na pogrzebie Filipa. Oprócz kurtki czy rękawiczek znalazło się na nim również tajemnicze pudełko z czerwonym wieczkiem. Teraz już wiemy, co się w nim kryło. To jednak nie wszystko. Ludwika zaopiekuje się dwoma kucykami rasy Fell - Balmoral Nevis i Notlaw Storm. Trzeba przyznać, że to piękny gest ze strony księcia Filipa.

Więcej o: