Do Małgorzaty Rozenek wpadł brat. Misha skradł serca internautek. "Brad Pitt jak żywy", "Ciasteczko"

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie wizytą brata. Misha zapozował do wspólnego zdjęcia z jej synami. Fanki oszalały na jego punkcie.

Ostatnio Małgorzata Rozenek większość czasu spędza w domu. Gwiazda zrealizowała sesję zdjęciową najnowszej kolekcji swoich ubrań i czeka, aż ta ujrzy światło dzienne. "Perfekcyjna" na bieżąco informuje, co dzieje się w jej prywatnym lokum. W środę gościł u niej brat. Michał Kostrzewski zapuścił zarost i zapozował do zdjęcia z synami Rozenek. Skradł serca internautek.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o karierze prawniczej: To była odskocznia. Jaką była uczennicą?

Do Małgorzaty Rozenek wpadł brat. Misha zachwycił internautki. "Brad Pitt jak żywy"

Wszyscy doskonale wiedzą, jak wyglądają rodzice Małgorzaty Rozenek. Celebrytka nie ma oporów, by nagrywać ich podczas wizyt w rodzinnym domu. Nieco rzadziej gwiazdą jej Instagrama jest natomiast Misha Kostrzewski. Brat "Perfekcyjnej" nie lubi blasku fleszy, choć kiedyś wystąpił z siostrą na ściance. Jak dzisiaj wygląda? 

Jest brat, jest zabawa. Nie ma za to make-upu, ale Tadek ma siniaka - napisała pod wspólnym selfie Rozenek.
 

Internautki patrzyły tylko na Mishę. Pojawiły się nawet opinie, że mężczyzna jest podobny do Brada Pitta.

Braciszek... No, no, ciasteczko takie słodziutkie.
Ładna siostra, to i brat niczego sobie.
Brad Pitt jak żywy.
Wow, jaki przystojny ten brat!

Misha, lub Michał, bo tak zwraca się do niego Małgorzata, ma dziś 47 lat i jest szczęśliwym ojcem dwóch nastolatek i jednego nastolatka. Swego czasu był tancerzem i pracował w operze w Monte Carlo. Na Instagramie jest bardziej aktywny, niż można było się spodziewać.

 

Myślicie, że pomysłowa Rozenek "wciągnie" brata na stałe do show-biznesu? Jak już wspominaliśmy, debiut na ściance ma za sobą. Fanek też nie brakuje...

Małgorzata RozenekRozenek snuje się w za dużym garniturze i niczego nie reklamuje. Fani w szoku

Więcej o: