Dorota Szelągowska po raz pierwszy o rozwodzie z mężem. Odbył się już naprawdę dawno. "Pandemię przechodziłam w samotności"

Dorota Szelągowska nigdy nie poruszała w mediach tematu jej trzeciego małżeństwa i jego rozpadu... aż do teraz. Dekoratorka podzieliła się szczerym wyzwaniem.

Dorota Szelągowska wie, jak rozdzielić karierę i życie prywatne, o którym nie mówi w mediach. We wrześniu ubiegłego roku światło dzienne ujrzała informacja, że gwiazda programu "Totalne remonty Szelągowskiej" rozstała się z mężem. Dekoratorka po raz pierwszy odniosła się do tematu.

Dorota Szelągowska opowiedziała o rozpadzie trzeciego małżeństwa

Dorota Szelągowska w 2017 roku poznała się z Michałem, o którym nigdy oficjalnie w mediach nie wspomniała. Rok później dekoratorka doczekała się wraz z nim córki Wandy. Do tej pory zarówno związek, jak i sam partner Szelągowskiej pozostawał tajemnicą, a ona sama nie potwierdziła oficjalnie żadnych plotek na temat rozstania w mediach. Dopiero teraz zdecydowała rozwiać wątpliwości fanów. W rozmowie z magazynem "Pani" opowiedziała o swoim trzecim rozwodzie. Okazuje się, że media o wszystkim dowiedziały się naprawdę późno.

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem od ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności - zdradziła.

Projektantka wyznała również, że nie bierze pod uwagę czwartego ślubu. 

Nie zmierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie i kilku osobom. Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić "nigdy" albo "zawsze" - dodała.

Mimo wszystko była żona Adama Sztaby nie żałuje żadnej z podjętych w życiu decyzji. 

Zawsze dokonywałam wyborów, które w danym momencie były albo raczej wydawały mi się najlepsze. Każdy z moich związków był szczery i nigdy żadnego nie żałowałam. Mężczyźni, moje związki wiele mnie nauczyły o sobie, o świecie. To, kim jestem i gdzie jestem, zawdzięczam ludziom, których spotkałam na swojej drodze - wspomniała Szelągowska.

Ciekawe, czy projektantka będzie miała jeszcze okazję poznać miłość swojego życia?

Zobacz wideo Dorota Szelągowska wyśmiała internautów "posądzających ją o odwagę i dystans": Ludzie, czy wy powariowaliście?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.