John Travolta zniknął z mediów po śmierci żony. Teraz po raz pierwszy opowiedział o żałobie. "To jest moje doświadczenie"

Po śmierci Kelly Preston John Travolta zrobił przerwę w karierze. W pełni poświęcił się rodzinie, a żałobę przeszedł na swój sposób. Pierwszy raz zabrał głos w tej sprawie.

John Travolta rok temu stracił ukochaną żonę. Kelly Preston, amerykańska aktorka, zmarła na nowotwór piersi. To wstrząsnęło aktorem, który postanowił odciąć się od mediów. Dopiero teraz pierwszy raz opowiedział o śmierci żony. 

John Travolta, Kelly PrestonJohn Travolta opublikował wzruszający wpis z okazji urodzin żony, która niedawno zmarła na raka

John Travolta pierwszy raz o śmierci żony 

Aktor w wywiadzie udzielonym "Esquire Spain" po prawie roku od śmierci Kelly Preston zdecydował się opowiedzieć o swojej żałobie. Była ona dla niego "osobistym przeżyciem".

Najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby pomóc innym w żałobie, jest pozwolić im żyć w żałobie i nie komplikować tego. To jest moje doświadczenie - wyjawił gwiazdor.

Zdradził, że obecnie w pełni poświęca się rodzinie. Szczególnie dzieciom: 21-letniej Ellie, planującej karierę aktorską oraz dziesięcioletniemu Benjaminowi.

Zapewnię przyszłość moim dzieciom, pomogę im w tym, co chcą robić ze swoim życiem. Właśnie to robię teraz z Ellą, jej filmami i przygotowywaniem jej do zawodu. Ben ma zaledwie dziesięć lat. Chcę mu pomóc ewoluować, bo ma przed sobą całe życie - dodał.

Ciekawe kiedy aktor zdecyduje się wrócić na wielki ekran...

Małżeństwo Johna Travolty i Kelly Preston

Byli niezwykle udanym małżeństwem. W mediach wspominali o swojej wielkiej miłości, a ich zapewnieniom dowodzi fakt, że przeżyli wspólnie 30 lat. Po śmierci żony gwiazdor "Pulp Fiction" odsunął się w cień i poświęcił rodzinie. Parokrotnie wspomniał na Instagramie ukochaną, między innymi w dniu jej 58. urodzin. Kelly Preston długo ukrywała chorobę w tajemnicy. Mimo przynależności do kościoła scjentologicznego, który zabrania hospitalizacji, a akceptuje jedynie wspieranie się modlitwą, kobieta zdecydowała się na leczenie, które nie przyniosło efektów. Zmarła 12 lipca 2020 roku. 

Zobacz wideo John Travolta i Olivia Newton-John znów jako Danny i Sandy

John TravoltaJohn Travolta znów w żałobie. Kilka miesięcy po śmierci żony pożegnał bratanka