"BrzydUla". W serialu doszło do pocałunku Pauliny i Uli. Julia Kamińska opublikowała zdjęcie zza kulis

W "BrzydUli" doszło do pocałunku Pauliny i Uli. Julia Kamińska pokazała zdjęcie zrobione tuż po tym, jak nowa prezeska Febo&Dobrzański rzuciła się na główną bohaterkę.

Drugi sezon serialu „BrzydUla” nie zwalnia tempa. Na kontynuację losów Urszuli Cieplak (teraz też Dobrzańskiej) widzowie czekali ponad 10 lat, dlatego scenarzyści zadbali, aby ani przez chwilę nie było nudno. Atmosferę wokół serialu podgrzewają także sami aktorzy, którzy chętnie publikują kadry zza kulis. Julia Kamińska pokazała właśnie zdjęcie zrobione tuż po pocałunku, do którego doszło między graną przez nią bohaterką a Pauliną Febo (Maja Hirsch).

Zobacz wideo Filip Bobek o relacji z Małgosią Sochą i zagrożeniu koronawirusem: "Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy"

Robert Leszczyński z córkąCórka Leszczyńskiego robi karierę w show-biznesie. Vesna ma dziś 19 lat i gra u Józefowicza

„BrzydUla”. Paulina pocałowała Ulę. Julia Kamińska opublikowała zdjęcie zza kulis

W ostatnich odcinkach „BrzydUli” Paulina Febo wpadła w niezłe tarapaty. Odkąd została prezeską Febo&Dobrzański dokonuje złych wyborów i oszukuje najbliższych - nawet Aleksa! Dziwnie lokuje także uczucia. Po tym, jak próba odzyskania Marka okazała się nieudana, Paula zmieniła taktykę i zaczęła podrywać nieporadnego księgowego Adama Turka.  

Scenarzyści zaplanowali w jej życiu jednak prawdziwą eksplozję. W jednym z odcinków Paulina rzuci się i namiętnie pocałuje Ulę. Julia Kamińska, która gra główną bohaterkę, opublikowała intrygujące zdjęcie z Mają Hirsch, które najwyraźniej zostało zrobione tuż po wspomnianej scenie. Będzie się działo!

O smaku Pauliny – napisała Julia Kamińska.
 

Widzowie z zapartym tchem czekają teraz na zbliżenie bohaterek, które do tej pory dzieliło uczucie do tego samego mężczyzny.

Przypomniała mi się scena z "BrzydUli 1", kiedy Violetta pocałowała Ulę. Był sztos.
Nie mogę się doczekać tej sceny - komentują internauci.

Julia Wieniawa urządziła na tarasie prywatne BaliWieniawa "robi sobie własne tropiki na chacie". Jej taras zapiera dech w piersiach

Przypomnijmy, że serial „Brzydula” zniknie z anteny jeszcze przed wakacjami. Na oficjalnym koncie platformy Player.pl na Instagramie poinformowano, że odcinki "BrzydUli" w telewizji będzie można śledzić do 28 maja, a odcinki online będą się pojawiać tylko do 21 maja 2021 roku.