Sylwia Przybysz zdradza drugie imię córki. Planuje też kolejne dzieci. Ile? "Marzymy o dużej rodzinie"

Sylwia Przybysz odpowiedziała na pytania fanów, którzy interesowali się tematem macierzyństwa i jej planami na przyszłość. Wokalistka wyznała, że wraz z Janem Dąbrowskim planują więcej dzieci.

Sylwia Przybysz urodziła drugą córkę Nelę zaledwie miesiąc temu. Na swoim kanale na Youtubie odpowiadała na pytania fanów, nagrywając filmik Q&A. Najwięcej pytań dotyczyło macierzyństwa. Padło wiele deklaracji.

Zobacz wideo Starsza córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego reaguje na narodziny siostry

Sylwia Przybysz mówi o dzieciach i rodzinie

W jednym z filmików Jan Dąbrowski, narzeczony Sylwii, zażartował na temat drugiego imienia dziecka. Okazuje się, że niektórzy żart ten potraktowali poważnie.

Czy od początku byłaś otwarta na drugie imię Neli? Czy Jasiek musiał cię przekonywać? - brzmiało pytanie fana.

Sylwia Przybysz zorientowała się, że zostało to źle zrozumiane.

Podejrzewam, że osoba, która zadała to pytanie, nie zorientowała się za bardzo w temacie, że Nela nie ma na drugie imię Spaghetti... Był to żart primaaprilisowy - odpowiedziała Sylwia Przybysz.

Zdradziła jednak, jakie imię wybrali.

Nela ma na drugie imię Laura. I nie musiał mnie do niego przekonywać, to był mój pomysł. Jasiek chciał nadać Laura na pierwsze imię. Przy wyborze drugiego imienia po prostu zasugerowałam, że może Laura, skoro tak bardzo mu na tym zależało. Nela Laura brzmi bardzo ładnie i nie musieliśmy się do tego przekonywać - opowiedziała fanom.

Sylwia Przybysz została też zapytana o to, czy ma w planach powiększenie rodziny. Okazało się, że ona i Jan Dąbrowski nie zamierzają poprzestać na dwójce dzieci. Planują też ślub.

 
Chciałabym mieć jeszcze dzieci i Jasiek też by chciał. Ale w związku z tym, że w przyszłym roku mamy ślub i wesele, o ile się odbędzie, to ja mam teraz taki "challenge", żeby schudnąć, by mieć taką sukienkę, jaką sobie wymarzyłam. Na ten moment skupiam się na tym.

Zachęcona pytaniem o plany, powiedziała kiedy zamierza wcielić marzenia w życie.

Myślę, że po ślubie będziemy już mieszkać w naszym nowym domu, więc mega się cieszę. I wtedy na pewno będziemy myśleli o powiększeniu rodziny, bo tak jak wam mówiliśmy od początku, marzymy o dużej rodzinie i bardzo się cieszymy, że możemy takową sobie budować. Na ten moment muszę odchować Nelusię. Podsumowując - planujemy więcej dzieci, tak jeszcze z dwójkę - zadeklarowała.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski tworzą szczęśliwą parę od kilku lat. Mają dwie córeczki - Polę i Nelę - i, jak widać, nie jest to ich ostatnie słowo. Oboje z sukcesem prowadzą swoje kanały na Youtube. Sylwię śledzi już prawie 600 tysięcy osób, jej narzeczonego - niemal dwa miliony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.