Kreacja ślubna Meghan Markle miała kilka ukrytych znaczeń. Co "mówił" jej pierścionek, a co bukiet? To konkretny przekaz

Dużych rozmiarów pierścionek (widoczny na palcu Meghan Markle w dniu zawarcia związku małżeńskiego z księciem Harrym) nie był jedynym elementem stylizacji ślubnej upamiętniającym księżną Dianę. Ukrytych znaczeń doszukano się również w bukiecie i welonie panny młodej!

Meghan Markle i książę Harry podczas wywiadu u Oprah Winfrey wyznali, że ich królewski ślub, który odbył się w maju 2018 roku, miał dla nich wyłącznie charakter oficjalny. Prawdziwą, choć nieformalną przysięgę, narzeczeni złożyli sobie kilka dni wcześniej w obecności arcybiskupa, ale bez towarzystwa świadków.

Nie da się jednak ukryć, że to właśnie główna uroczystość ślubna została okrzyknięta wydarzeniem roku, a oczy całego świata zwrócone były wówczas na Meghan Markle, która zaprezentowała się w kreacji projektantki (Clare Waight Keller) pracującej od 2017 roku dla domu mody Givenchy. Stylistka spełniła prośbę panny młodej i stworzyła niepowtarzalny welon, który miał ukryte znaczenie. Meghan chciała się nim wkupić w łaski rodziny królewskiej?

Meghan Markle, książę HarryCzy sekretny ślub Meghan i Harry'ego odbył się? Ich rzecznik w końcu wyznał prawdę

Ukryte znaczenia kreacji ślubnej Meghan Markle

Zdjęcia z uroczystości ślubnej Meghan i Harry'ego obiegły świat w niezwykle szybkim tempie. Już wtedy królewscy eksperci dopatrzyli się w stylizacji panny młodej elementu biżuterii, który niegdyś należał do księżnej Diany. Mowa o dużym pierścionku ozdabiającym skromną kreację Meghan. 

Aktorka tym gestem oddała hołd Dianie - czytamy na łamach portalu Harper's Bazaar. 

Meghan Markle na własnym ślubie (pierścionek księżnej Diany)Meghan Markle na własnym ślubie (pierścionek księżnej Diany) East News

Okazuje się, że pierścionek nie był jedynym widocznym przejawem oddania hołdu matce Harry'ego. Wyrazu upamiętnienia księżnej Diany można doszukiwać się również w bukiecie ślubnym Meghan, którego kwiaty pochodziły wprost z królewskiego ogrodu i były zrywane ręcznie przez samego pana młodego. W eleganckim zestawieniu roślin nie zabrakło niezapominajek - ulubionych kwiatów Lady Di. 

Meghan Markle i książę Harry w dniu ślubu (bukiet)Meghan Markle i książę Harry w dniu ślubu (bukiet) East News

Według doniesień portalu Harper's Bazaar szczególne znaczenie miał również przepiękny, długi welon Markle, który na jej życzenie został przyozdobiony kwiatowymi haftami - florystycznymi symbolami 53 krajów Wspólnoty Narodów. 

Meghan Markle w dniu ślubu (welon)Meghan Markle w dniu ślubu (welon) East News

Trzeba przyznać, że większość oficjalnych kreacji członków rodziny królewskiej nie jest jedynie elementem ich garderoby, ale również modową księgą pełną nieodkrytych jeszcze przez ekspertów znaczeń i nawiązań do wydarzeń z przeszłości. 

książę Harry, książę WilliamHarry i William przed pogrzebem złamali obowiązujący zakaz. Pomysłodawcą był William