Iga Lis uczciła urodziny Natalii Szroeder. Pokazała niewidziane dotąd zdjęcia z imprezy. "Sto lat dla kobiety o złotym sercu"

Iga Lis i Natalia Szroeder od kilku lat są bardzo blisko. Z okazji urodzin wokalistki córka Kingi Rusin opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcia.

20 kwietnia Natalia Szroeder świętowała swoje 26. urodziny. Z tej okazji Iga Lis opublikowała zdjęcia z przyjaciółką z imprezy, które wcześniej nie były publikowane. Wpis Igi wyraźnie rozczulił wokalistkę, dla której te urodziny były wyjątkowe również z innych względów.

Zobacz wideo Natalia Szroeder odpowiada na pytania fanów

Asam Małysz i Karolina MałyszNarzeczony Karoliny Małysz pokazał romantyczne ujęcie. Komentuje Iza Małysz

Iga Lis opublikowała pamiątkowe zdjęcia z Natalią Szroeder

Nie jest tajemnicą, że Iga Lis i Natalia Szroeder od dawna są bardzo blisko. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa spotyka się z Taco Hemingwayem, a Szroeder z Quebonafide. W 2018  roku raperzy wydali wspólną płytę i wyruszyli w trasę koncertową. W tym czasie dziewczyny znacznie się do siebie zbliżyły.

We wtorek Natalia Szroeder świętowała swoje 26. urodziny. Z tej okazji Iga Lis postanowiła opublikować niewidziane dotąd wspólne zdjęcie z imprezy. W komentarzu wokalistka mogła przeczytać piękne życzenia od przyjaciółki:

Sto lat dla kobiety w złotym sercu. Kto zna, ten wie – napisała Iga Lis.  
 

Wpis wzruszył Natalię Szroeder, która zostawiła pod zdjęciami serduszko i zapłakaną buźkę. Najwyraźniej gest Igi, która na co dzień mieszka w Londynie, wiele dla niej znaczy. Dziewczyny wielokrotnie udowadniały, że uwielbiają spędzać razem czas. W ubiegłym roku wybrały się m.in. na babski wyjazd do Zakopanego, czy szalały na koncercie Darii Zawiałow.

Wiktoria Gąsiewska w odważnej odsłonieWiktoria Gąsiewska w nietypowej odsłonie. Na co dzień stroni od takiego makijażu

Przypomnijmy, że wtorek dla Natalii Szroeder był wyjątkowy również pod innym względem. Tego dnia ukazał się w sieci teledysk do jej piosenki "Przypływy", którą nagrała z Ralphem Kamińskim. Ballada szybko trafiła na youtubową kartę na czasie i okazał się hitem.