Anita Werner opiekuje się ojcem po trzech udarach. Otworzyła się przed Młynarską. "Jest osobą niepełnosprawną, choć jest samodzielny"

Anita Werner udzieliła wywiadu Agacie Młynarskiej, w którym opowiedziała o opiece nad swoim niepełnosprawnym ojcem.

Anita Werner udzieliła wywiadu Agacie Młynarskiej w ramach cyklu wywiadów dla Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Werner opowiedziała m.in. o opiece nad swoim chorym ojcem i wyzwaniach, jakie są z nią związane. 

Ciekawostki o aktorach z 'M jak miłość'Walach wraca do "M jak miłość". Wiedzieliście, że w serialu grał jej mąż? Ciekawostek jest więcej

Anita Werner szczerze o opiece nad chorym ojcem. "Wiem, jak to jest"

Dziennikarka TVN opowiedziała o trudach związanych z opieką nad niepełnosprawnym. Rozmowa szybko zeszła na temat pomocy ze strony osób postronnych. Młynarska wprost zapytała Werner, czy ta doświadczyła kiedyś bezinteresownego wsparcia ze strony ludzi. Werner przywołała czas, w którym poszukiwała pomocy dla swojego chorego ojca i napotkała na swojej drodze wiele życzliwych jej osób. Dziś wspomina to jako duże szczęście, choć proszenie o wsparcie nie zawsze było dla niej łatwe. Musiała się nauczyć, jak to jest przyjmować pomocną dłoń.

Doświadczyłam tego, gdy potrzebowałam wsparcia merytorycznego i medycznego podczas opieki nad moim niepełnosprawnym tatą. To nie jest tajemnicą, że mój tata jest po trzech udarach mózgu. Jest osobą niepełnosprawną, choć jest samodzielny i świetnie sobie radzi.
 

Anita Werner przyznała, że doskonale rozumie, jak to jest poszukiwać lekarzy specjalistów, odpowiedniego szpitala i właściwej rehabilitacji dla ukochanej osoby w potrzebie. 

Wiem, jak to jest, gdy trzeba stanąć nagle przed wyzwaniem, które jest zupełnie nowe, przeorganizować życie, bo członek rodziny potrzebuje pomocy. Wiem, jak to jest poszukiwać lekarzy specjalistów, dobrego szpitala i rehabilitacji.

książę Harry, książę WilliamHarry i William przed pogrzebem złamali obowiązujący zakaz. Pomysłodawcą był William

Anita prowadzi obecnie główne wydanie "Faktów" oraz "Fakty po Faktach" w TVN24.

Zobacz wideo DeBeściak - ściga się na wózku i pomaga innym
Więcej o: