Izabela Janachowska pozuje w Dubaju, ale show kradnie Christopher. "Jest słodziutki". Celebrytka: Potwierdzam

Izabela Janachowska odpoczywa w słonecznym Dubaju, a luksusowe wakacje na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych. Uwagę internautów kradnie jednak jej dwuletni syn, Christopher.

Izabela Janachowska kolejny raz w tym roku wybrała się na rajskie wakacje. Obecnie razem z rodziną wypoczywa w Dubaju, a pięknymi widokami dzieli się na Instagramie. Fani specjalistki od ślubów zachwycają się Christopherem, który towarzyszy mamie na wielu fotografiach i jak zwykle kradnie show. Trzeba przyznać, że chłopiec jest przeuroczy.

CleoFanki patrzą na paznokcie Cleo i radzą: Zmień kosmetyczkę

Zobacz wideo Wpadka Izabeli Janachowskiej na InstaStories. Interweniował mąż gwiazdy

Izabela Janachowska na wakacjach w Dubaju. Show kradnie Christopher   

Choć grafik Izabeli Janachowskiej wydaje się napięty, to była tancerka zawsze znajduje czas na podróże. Od jakiegoś czasu wraz z synem oraz mężem przebywa w Dubaju. To już kolejne luksusowe wakacje, na które rodzina wybrała się w tym roku.

Choć zmienia się cel podróży, to zachwyt fanów Janachowskiej niezmiennie budzi jej pociecha. W poniedziałek była tancerka opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie, na którym show kradnie pozujący w słodkim kapelusiku Christopher. Nie da się ukryć, że chłopiec z dnia na dzień coraz bardziej przypomina swojego ojca, milionera Krzysztofa Jabłońskiego, z którym Janachowska wzięła ślub w 2014 roku. 

Moim celem numer jeden jest miłość, wsparcie i bycie dla mojego syna – napisała Izabela Janachowska.
 

Izabela Janachowska ma na Instagramie spore grono fanów. Ekspertkę od ślubów obserwuje już ponad 420 tys. osób. Nic dziwnego, że pod zdjęciem z synem zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

Chrisek jaki już duży. Cudowny chłopiec.
Przystojniaczek!
Chrisek jest słodziutki – czytamy w komentarzach.
Pewnie jestem nieobiektywna, ale potwierdzam – odpisała Izabela.

Angela Dańczak z 'Love Island'"Love Island". Angela ukrywała pewien sekret. Jak to możliwe, że nikt się nie domyślił?

Janachowska zyskała popularność, występując w "Tańcu z gwiazdami". Obecnie zajmuje się jednak zupełnie czymś innym. Stała się ekspertką od planowania ślubów i prowadzi własny kanał na Youtube. Ostatnio zamieściła na nim film na temat hejtu w sieci.