Marcelina i Grześ rosną jak na drożdżach. Otylia Jędrzejczak pęka z dumy: Uwielbiam na nich patrzeć

Dzieci Otylii Jędrzejczak rosną jak na drożdżach. Sportsmenka pochwaliła się najnowszymi zdjęciami swoich pociech, a przy okazji zdradziła, po jakie słodycze jej rodzina sięga najczęściej.

Otylia Jędrzejczak już jakiś czas temu odłożyła na półkę czepek pływacki i postanowiła skupić się na rodzinie. Sportsmenka z pewnością ma pełne ręce pracy, bo wychowuje dwa ciekawe świata maluchy. We wtorek na Instagramie opublikowała najnowsze zdjęcie Marceliny i Grzesia. Trzeba przyznać, że dzieciaki rosną jak na drożdżach.

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

Zofia ZborowskaZofia Zborowska prezentuje ciążowe krągłości w bikini

Otylia Jędrzejczak pokazała nowe zdjęcie dzieci

Otylia Jędrzejczak zakończyła karierę sportową w 2014 roku, a trzy lata później wraz z partnerem, byłym koszykarzem Cracovii Pawłem Przybyłą, przywitała na świecie córkę Marcelinę. Dwa lata później urodził się syn pary – Grześ.

Zobacz też: Otylia Jędrzejczak pochwaliła się rysunkiem córki. Nie ukrywa podziwu nad jej talentem. "Wow, też bym była dumna"

Otylia jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z internautami historiami z życia zawodowego i prywatnego. We wtorek dumna mama opublikowała fotografię szczęśliwego rodzeństwa zajadającego lody. Przy okazji zdradziła, że to właśnie po te słodycze jej rodzina sięga najchętniej. Widać, że dzieci bez reszty zawróciły w głowie swojej mamie. 

Uwielbiam na nich patrzeć i choć czasem słyszę "Naaaaaanaaaa" !!! Albo: "maaaamoo Grzegorz mi coś zabrał", to te chwile, gdy się przytulają albo czymś dzielą, powodują, że ilość endorfin u mnie szybuje do sufitu, co najmniej jakbym zjadła kilogram lodów. Często się śmiejemy, że jesteśmy "lodożercami" po prostu wszyscy, bez względu na wiek, je uwielbiamy - napisała Otylia Jędrzejczak.
 

Joanna Przetakiewicz, Sandra KubickaKubicka ma grzywkę! "Jak młodsza wersja Przetakiewicz"

To nie pierwszy raz, kiedy Otylia uchyla rąbka tajemnicy przed fanami i pokazuje im swoje maluchy. Na początku kwietnia w sieci pojawiło się zdjęcie Marceliny świętującej czwarte urodziny, a jeszcze wcześniej mogliśmy zobaczyć, jak sportsmenka urządziła dziecięcy pokój córki.

Więcej o: