Edyta Pazura oczami pasierbicy. Najstarsza córka Cezarego stworzyła grafikę z jej podobizną

Edyta Pazura pochwaliła się na Instagramie szczególnym dziełem swojej pasierbicy. Córka Cezarego z pierwszego małżeństwa stworzyła grafikę, na której widnieje podobizna macochy. "A to ja oczami Anastazji".

Edyta Pazura jest macochą Anastazji Pazury - najstarszej córki Cezarego z jego pierwszego małżeństwa. Obie kobiety urodziły się w tym samym roku i mogą pochwalić się szczególną przyjacielską więzią. Żona aktora doceniła talent swojej pasierbicy i opublikowała na InstaStories stworzoną przez nią grafikę.

Cezary Pazura, Żaneta Pazura, Anastazja PazuraCezary Pazura był samotnym ojcem. Pierwsza żona zostawiła go z małą córką

Edyta Pazura na grafice pasierbicy

Anastazja Pazura, choć na swoim koncie ma kilka epizodów w znanych serialach, nie poszła śladami popularnego ojca. Co prawda ukończyła Warszawską Szkołę Filmową i funkcjonuje w branży artystycznej, jednak na co dzień zajmuje się głównie grafiką i rysunkiem. Manualny talent najstarszej córki Cezarego można podziwiać na jej instagramowym profilu, na którym zamieszcza zdjęcia swoich dzieł. Jednym z nich jest niewątpliwie grafika z podobizną Edyty Pazury, którą pochwaliła się w sieci zobrazowana modelka. 

A to ja oczami Anastazji - czytamy w podpisie żony aktora. 

Edyta Pazura na grafice stworzonej przez Anastazję PazuręEdyta Pazura na grafice stworzonej przez Anastazję Pazurę Instagram/ @edyta_pazura

Trzeba przyznać, że widoczna na rysunku postać łudząco przypomina Edytę. Anastazja specjalizuje się również w tworzeniu ilustracji do czasopism i książek, przeprowadza wywiady z artystami plastykami oraz znajduje spełnienie w lepieniu rozmaitych kształtów z modeliny. 

The Kelly Family, Barby KellyNie żyje wokalistka The Kelly Family. Miała 45 lat. "Nasza siostra odeszła"

Przypomnijmy, że Anastazja przez lata była wychowywana jedynie przez ojca. Pierwsza żona Cezarego, Żaneta, porzuciła rodzinę, gdy dziewczynka miała zaledwie cztery lata. Kobieta była wówczas bardzo młoda i borykała się z problemami z alkoholem. Zrzekła się praw rodzicielskich i prawdopodobnie nigdy później nie próbowała skontaktować się z córką. 

Zobacz wideo Córki Edyty i Cezarego z wizytą u fryzjera. Udany efekt?
Więcej o: