Anna Dec wspomina ciążę. Na tym zdjęciu była w pierwszym miesiącu. Internauci: Mega kobieco

Choć córka Anny Dec ma już trzy lata, to pogodynka chętnie wraca wspomnieniami do okresu ciąży. Teraz opublikowała zdjęcie, na którym była w pierwszym miesiącu.

Anna Dec zaskoczyła fanów, których na Instagramie ma już całkiem spore grono. Prezenterka pogody w stacji TVN postanowiła podzielić się z nimi fotografią, na której była w pierwszym miesiącu ciąży. Na zdjęciu pogodynka promienieje radością, co nie umknęło uwadze internautów.

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Zofia ZborowskaZofia Zborowska prezentuje ciążowe krągłości w bikini

Na tym zdjęciu Anna Dec była w pierwszym miesiącu ciąży

Anna Dec urodziła swoje pierwsze dziecko w styczniu 2018 roku. Krótko po porodzie opublikowała na Instagramie zdjęcie maleństwa i potwierdziła domysły internautów, że przywitała na świecie córeczkę. Zdradziła też, że poród nie przebiegł idealnie, ale udało jej się urodzić siłami natury.

W czasie ciąży Dec chętnie publikowała zdjęcia i opowiadała, jak przygotowuje się do macierzyństwa. Teraz postanowiła wrócić wspomnieniami właśnie do tego okresu. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z imprezy, na którym była w pierwszym miesiącu ciąży. 

Jakiś miesiąc z Zuzą w brzuchu. Wyjątkowy czas – napisała Anna Dec.
 

Zdjęcie z początków ciąży Dec spodobało się internautom. Trzeba przyznać, że w ciąży wygląda zjawiskowo. W komentarzach posypały się komplementy. 

Bardzo ładnie pani wtedy wyglądała.
Olśniewająco.
Mega kobieco. Przepięknie – piszą internauci.

Joanna KoroniewskaKoroniewska pokazała córkę. Podobna do mamy, ale "poczucie humoru po tatusiu"

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Anna Dec podzieliła się z obserwatorami intymnym wyznaniem. Prezenterka przyznała, że początki macierzyństwa nie były dla niej łatwe, ponieważ w roli mamy nie czuła się do końca naturalnie. Po pewnym czasie nauczyła się jednak radzić z problemami, a w rodzicielstwie odnalazła siebie.

Więcej o: