Urszula Chincz chwali się metamorfozą garderoby. Metraż niewielki, ale robi wrażenie. "Z elementami buduarowymi"

Ula Chincz pokazała swoim widzom, jak wygląda jej odświeżona garderoba. Gwiazda nie robiła generalnego remontu, ale zmiana i tak jest spektakularna.

Ula Chincz znana też jako Pedantula, na swoim kanale na YouTube pokazała, jak samodzielnie dokonała metamorfozy garderoby. Trzeba przyznać, że jej pomysły na uporządkowanie przestrzeni są ciekawe, a całość wygląda imponująco. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska pokazuje garderobę

Ula Chincz pokazała nową garderobę

Każdy, kto choć raz widział kanał Uli Chincz "Ula Pedantula", wie, że youtuberka kocha porządek. Często pokazuje fanom wnętrza swojego domu i zdradza patenty na to, jak sprytnie wykorzystać całą przestrzeń mieszkania. Tym razem opublikowała nagranie ze swojej garderoby. Ta okazała się niewielka i trudna w urządzeniu przez skosy. Pedantula postanowiła ją odświeżyć. Nie kładła jednak nowych tapet na ścianach i nie zmieniała podłogi - postawiła za to na nowe meble, oświetlenie i dodatki. I tak wymieniła stojaki na ubrania i regały. Postawiła też na nowe lustro , które w zestawieniu z komodą stworzyło swoistego rodzaju toaletkę. W pomieszaniu nie zabrakło też dodatków - pięknych wazonów i mis, które nadały całości charakteru. 

To wszystko sprawiło, że ta garderoba przestała być tylko wnętrzem szafy, a stała się garderobą z elementami buduarowymi. Dużo powiedziane, jak na dwa metry kwadratowe, ale tak to nazwijmy - śmiała się Pedantula. 

Chincz nie wybrała zamykanych szaf. Jednak powieszone na widoku ubrania wyglądają schludnie i elegancko. Wszystko dlatego, że youtubera wybrała identyczne wieszaki. Te sprawiły, że wszystko prezentuje się spójnie. 

Tak wyglądała garderoba przed metamorfozą.

Garderoba Uli Chincz przed metamorfoząGarderoba Uli Chincz przed metamorfozą Screen Ula Pedantula/YouTube

Garderoba Uli Chincz przed metamorfoząGarderoba Uli Chincz przed metamorfozą Screen Ula Pedantula/YouTube

Garderoba Uli Chincz przed metamorfoząGarderoba Uli Chincz przed metamorfozą Screen Ula Pedantula/YouTube

Zdjęcia, na których widać już nową wersję tej przestrzeni znajdziecie w naszej galerii. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.