Książę Harry walczy o odbudowanie relacji z księciem Karolem. Napisał do niego list. "Przeszli całkowite załamanie kontaktów"

Media donoszą, że książę Harry wystosował do księcia Karola list. Miało to miejsce jeszcze przed pogrzebem księcia Filipa. "Obiecał, że będzie bardziej szanował całą instytucję royalsów".

W sobotę, 17 kwietnia, na zamku w Windsorze odbył się pogrzeb księcia Filipa. Monarcha zmarł w wieku 99 lat, a podczas ostatniego pożegnania obecni byli najbliżsi członkowie rodziny. Wśród nich znalazł się książę Harry, który przyleciał do Londynu po kilku miesiącach nieobecności. Mężczyzna liczył, że uda mu się naprawić relacje z księciem Karolem, którego skrytykował w wywiadzie u Oprah Winfrey. Okazuje się, że jego determinacja jest tak wielka, że jeszcze przed pogrzebem dziadka wysłał ojcu list.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Książę Harry walczy o odbudowanie relacji z księciem Karolem. Napisał do niego list. "Przeszli całkowite załamanie kontaktów"

"The Mirror" podaje, że księciu Harry'emu bardzo zależy na poprawie stosunków z rodziną, którą oskarżył o rasizm i obojętność w kwestii hejtu, który spadał na jego żonę. Mężczyzna wysłał do ojca list, z którym, jak sam przyznał, nie miał kontaktu od czasu, kiedy zdecydował się z Meghan opuścić dwór.

Postanowił wyciągnąć rękę na zgodę po tym, jak sam oskarżył księcia Karola o ignorowanie jego telefonów. Nie mając innego wyboru, gdyż nie mieli kontaktu od miesięcy, Harry napisał w końcu do niego list, w którym opisał powody swojej decyzji o opuszczeniu rodziny królewskiej. Obiecał też, że będzie bardziej szanował całą instytucję royalsów - podaje serwis. 

Niestety, dobre chęci księcia Harry'ego nie wystarczyły. Książę Karol jest nieugięty i żywi do syna urazę, o której nie chciał myśleć w momencie, kiedy żegnał ojca.

Napisał osobisty list do ojca i chciał złagodzić napięcie między nimi, ale emocje wciąż jeszcze nie opadły. Niestety, nie wszystko ułożyło się tak, jak sobie zaplanował. Uznali po prostu, że na moment schowają dumę do kieszeni i oddadzą hołd Filipowi. Rodzina królewska twierdzi zresztą, że to nie czas i miejsce na rozwiązywanie ich prywatnych porachunków, podczas gdy wszyscy cierpią po śmierci męża królowej - dowiadujemy się.

Myślicie, że w ostatnich dniach doszło do poważnej rozmowy między księciem Harrym a jego bliskimi? Doniesień w tej sprawie jest coraz więcej. Podobnie zresztą jak w przypadku powrotu nieposłusznego syna przyszłego króla do Ameryki. Jedne serwisy podają, że Harry jest już u boku Meghan, z którą wyczekuje narodzin córki, inne twierdzą, że monarcha stale przebywa w Wielkiej Brytanii.

Książę Andrzej unika złożenia zeznań o pedofilskiej siatce EpsteinaKsiążę Andrzej może zarobić 7 mln dolarów. Musi jedynie przystąpić do testu wariografem