Brat Krzysztofa Krawczyka jest w ciężkim stanie. "Czekamy na najgorsze". Nawet nie wie o śmierci muzyka

Młodszy brat Krzysztofa Krawczyka mierzy się teraz z problemami zdrowotnymi. Sprawa jest na tyle poważna, że ten nawet nie wie o śmierci brata.

W Poniedziałek Wielkanocny dowiedzieliśmy się o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Muzyk trafił do szpitala zakażony koronawirusem, z którego wyszedł w dobrej formie zaledwie dwa dni przed śmiercią. Żona artysty potwierdziła, że przyczyną zgonu nie był COVID-19, a choroby współistniejące. Podczas pogrzebu piosenkarza, który odbył się 10 kwietnia, doszło do niemiłej wymiany zdań pomiędzy Marianem Lichtmanem a wdową po Krzysztofie Krawczyku. Zaczęła się medialna przepychanka słowna pomiędzy Lichtmanem, a Ewą Krawczyk, z której dowiedzieliśmy się, że brat zmarłego piosenkarza ma poważne problemy ze zdrowiem.

Ewa Krawczyk, Marian Lichtman na pogrzebie Krzysztofa KrawczykaEwa Krawczyk apeluje do Mariana Lichtmana: Błagam cię, daj nam spokój

Brat Krzysztofa Krawczyka ma problemy ze zdrowiem. "Czekamy na najgorsze"

Jakiś czas temu na facebookowym profilu Krzysztofa Krawczyka pojawił się wpis zamieszczony przez jego żonę Ewę. Kobieta w dosadny sposób poprosiła Mariana Lichtmana, aby odczepił się od jej rodziny. Przy okazji zdradziła, że młodszy brat Krzysztofa Krawczyka jest w ciężkim stanie i nawet nie wie o śmierci artysty.

(...) Błagam, odpuść i nie mieszaj ludziom w głowach i uszanuj naszą żałobę. Okaż serce skoro się uważasz za przyjaciela, bo oni tak nie robią! Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa, Andrzej, jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! Tylko nie biegnij z tym zaraz do prasy!... - czytamy w poście.

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk  ; Marian LichtmanPyskówki między Ewą Krawczyk a Marianem Lichtmanem ciąg dalszy

Internauci byli nieco zmieszani. Co poniektórzy z nich uważali, że opowiadanie o ciężkim stanie zdrowia brata Krzysztofa Krawczyka to jednak krok za daleko.

To dziwne, że w publicznym poście umieszcza się informację o chorobie brata, a jednocześnie pisze się, aby p. Lichtman nie szedł z tym do prasy! (...) PS. I absolutnie nie oskarżam tu pani Ewy.
Sprawy brata Krzysztofa Krawczyka nie powinny być wyciągane do mediów bez jego zgody - pisali.

Mają racje?

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją