Ida Nowakowska zafundowała sobie ciążową sesję zdjęciową. Znane koleżanki nie mogą wyjść z podziwu. "Księżniczka po prostu!"

Ida Nowakowska poszła w ślady znanych koleżanek i wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej z zaokrąglonym brzuchem. Tancerka urodzi pierwsze dziecko już za kilka tygodni!

Ida Nowakowska w spektakularny sposób ogłosiła, że zostanie mamą. Zrobiła to na żywo, na antenie telewizyjnej dwójki, prowadząc "Pytanie na śniadanie". Nikt nie domyślał się, że tancerka spodziewa się dziecka, ponieważ w szóstym miesiącu ciąży jej brzuch był bardzo mały. Teraz jednak jej syn urósł, a Ida postanowiła uwiecznić swoje krągłości na zdjęciach podczas specjalnej sesji. Jej znane koleżanki są zachwycone. Internauci również.

Zobacz wideo Ida Nowakowska: "Myślałam, że całe życie spędzę w Los Angeles"

Ida Nowakowska zafundowała sobie ciążową sesję zdjęciową. Zawadzka nie może wyjść z zachwytu. Przybysz podobnie

Ida Nowakowska opublikowała na instagramowym profilu zakulisowe nagranie specjalnej sesji zdjęciowej. Tancerka odsłoniła sporych rozmiarów brzuch i nie ukrywała radości, że już niedługo przywita na świecie pierwsze dziecko. 

Taki piękny czas... Jestem wdzięczna za każdy moment i za tyle wsparcia, które od was dostaję - napisała.
 

Przyszła mama zebrała masę komplementów.

Najpiękniejsze, co dziś zobaczyłam. Wyglądasz kwitnąco!
Księżniczka po prostu!

Swoje trzy grosze dorzuciły koleżanki Idy z show-biznesu. Mam dwóch córek, Sylwia Przybysz, napisała, że Ida wygląda cudownie, a Marcelina Zawadzka nie mogła ukryć ekscytacji, komentując post dziesięcioma emotikonami.

Ida Nowakowska zaskoczona petycją tancerzy ws. 'You Can Dance'Tancerze sprzeciwiają się "You Can Dance" w TVP. Nowakowska i Grysz zaskoczone

Ida urodzi syna już w maju. Gwiazda nie ukrywa ekscytacji i chętnie opowiada o błogosławionym stanie w wywiadach. Przyznaje, że nie ma specjalnych zachcianek, ale dziecko daje o sobie znać. Narodzin chłopca nie może doczekać się także jego tata, mąż gwiazdy. Para podjęła decyzję, że ich pociecha przyjdzie na świat w Polsce, co jest sporym zaskoczeniem. Ostatnie lata spędzili w końcu w Ameryce...