Agnieszka Chylińska na zdjęciu sprzed 20 lat. Piosenkarka przyznała, że zdradzili ją "przyjaciele"

Agnieszce Chylińskiej zebrało się na wspomnienia. Na Instagramie nie tylko opublikowała zdjęcie, które zrobiono jej 20 lat temu, ale opowiedziała też, co wówczas działo się w jej życiu.

Agnieszka Chylińska w przestrzeni publicznej niewiele mówi na temat życia prywatnego, a tym bardziej nie publikuje wpisów, w których opowiada o swoich emocjach. Teraz jednak nagięła własne zasady i zdecydowała się opowiedzieć o tym, że zraniło ją wiele bliskich jej osób. 

Agnieszka Chylińska skierowała sprawę internetowych oszustów na policjęAgnieszka Chylińska padła ofiarą oszustów. Zgłosiła sprawę na policję

Zobacz wideo Chylińska śpiewa razem ze swoją 6-letnią córką

Agnieszka Chylińska: Im bardziej angażowałam się w relację typu przyjaźń, tym bardziej dostawałam po d*pie

Agnieszka Chylińska podzieliła się z fanami na Instagramie starym zdjęciem z albumu. Wokalistka, pozując do niego, miała niewiele ponad 20 lat. Niosła wówczas długie ciemne włosy

Tu na zdjęciu sprzed 20 lat siedzę na pierwszych meblach w wynajmowanym mieszkaniu, gdzie postanowiłam znowu zacząć wszystko od nowa. Ten sam zapał, ta sama energia, jakby nie było smutnego wczoraj - napisała.

W równie sentymentalnym tonie przyznała, że mnie miała w życiu lekko. Wiele razy została skrzywdzona i zdradzona przez osoby, które uważała za przyjaciół. Dodała przy tym, że mimo tylu krzywd, nigdy nie przestała wierzyć w przyjaźń. 

Im bardziej angażowałam się w relację typu przyjaźń, tym bardziej dostawałam po nosie, żeby nie napisać wprost: PO D*PIE. A jednak pomimo tylu zawodów ludźmi, których spotkałam i tylu ran, którymi mnie niektórzy z nich uraczyli, nigdy nie przestałam wierzyć w drugiego człowieka - czytamy.
 

Agnieszka ChylińskaChylińska w długich włosach i w brązie? Fryzjer pokazał, jak mogłaby zaszaleć

Wokalistka przyznała, że nie zrażała się zarówno niepowodzeniami w życiu osobistym, jak zawodowym. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Chylińska obchodzi Dzień Autyzmu na Instagramie. "Wiem, rozumiem". Wrzuciła osobistą fotografię

Więcej o: