Ewa Gawryluk świętuje urodziny córki. Maria skończyła 21 lat. Ma niezwykłe hobby

Ewa Gawryluk świętuje urodziny jedynaczki Marysi. Dodała zdjęcie, na którym pozuje razem z córką, która miała wtedy 15 miesięcy.

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk to jedno z najszczęśliwszych małżeństw w polskim-show biznesie. Choć od kilku lat grają w jednym serialu ("Na Wspólnej"), to jednak stronią od afiszowania się w mediach ze swoim życiem prywatnym. Rzadko na swoich profilach pokazują też córkę Marię, jednak teraz dumna mama zrobiła wyjątek. Z okazji urodzin jedynaczki opublikowała post, w którym uczciła ten ważny dzień.

Zobacz wideo Oni od dziecka wiedzieli, że chcą robić to, co rodzice

Ewa Gawryluk świętuje urodziny córki

Aktorka dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z córką. Zostało zrobione, kiedy dziewczynka miała 15 miesięcy. Gawryluk siedzi z nią na podłodze. Dodała wiele emotek w kształcie serca oraz napisała krótko:

A dzisiaj 252 miesiące kończy @bloody.mary.13 #marysia #urodziny #happybirthday #kochana #fantastyczna #córka - brzmi opis.
 

W komentarzach do życzeń dołączyli się także internauci:

Wszystkiego dobrego dla córki. Pięknego życia.
Sto lat! Wspaniała dziewczyna. Wszystkiego najlepszego dla niej.
Prześliczne zdjęcie. Bardzo podoba mi się pomysł podawania wieku w miesiącach - wezmę przykład - piszą.

Wpis zostawiła także 21-letnia solenizantka:

Dziękuję bardzo i pozdrawiamy razem z Robertem!

Maria Błaszczyk nie poszła w ślady rodziców i nie związała się z show-biznesem. Jednak możemy zobaczyć, co jest jej największą pasją, bo na Instagramie chętnie dzieli się swoimi pracami. Tworzy przerażające makijaże, które śmiało mogłyby zostać użyte w horrorze. Rodzice mocno ją wspierają, zaproponowali nawet, że pomogą jej znaleźć szkołę, dzięki której mogłaby rozwijać talent. Ona jednak odmówiła i postanowiła, że nie chce, by hobby zaczęło się jej kojarzyć z obowiązkiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.