Marina Łuczenko pokazała pokój Liama. Chłopak ma swoje pierwsze łóżko. "Koniec spania z rodzicami"

W domu Mariny i Wojtka nadeszły niemałe zmiany. Ich syn Liam doczekał się pierwszego własnego łóżka. Skończyło się spanie z rodzicami.

Marina od prawie trzech lat spełnia się już nie tylko w roli żony, ale również matki. Piosenkarka latem 2018 roku urodziła pierwszego syna - Liama. Od tamtej pory chłopiec jest oczkiem w głowie znanych rodziców, którzy chętnie chwalą się spędzonym z nim czasem w mediach społecznościowych. Tym razem nie było inaczej. Marina pokazała pokój syna, a także jak ten wraz z tatą przygotowują się do składania nowego łóżka. Szybko im poszło. Efekt? Przekonajcie się sami. 

Courteney Cox pokazała kuchnięCourteney Cox jak prawdziwa Monica. Z tej kuchni jej bohaterka byłaby dumna

Marina Łuczenko pokazała pokój Liama. Chłopak ma swoje pierwsze łóżko

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są w trakcie budowy swojego wymarzonego domu, co też piosenkarka czasami pokazuje w sieci. Jej fani zdążyli już zobaczyć postępy prac i dowiedzieć się, że w wymarzonym lokum będzie wielka garderoba i nawet winda. Do zakończenia remontu zostało jeszcze sporo czasu, więc Szczęśni muszą jak na razie zadowolić się obecnym lokum, które również jest niczego sobie. 

MarinaNajpierw winda, teraz garderoba. Marina chwali się zakątkami domu

W najnowszej instagramowej relacji Marina zaprosiła fanów do pokoju syna i przy okazji pokazała, jak mąż składa pierwsze większe łóżko dla Liama. Niedługo później opublikowała zdjęcie złożonego już łóżka i oznajmiła, że syn nie będzie spał już z rodzicami, a na swoim nowym miejscu.

Ehhh. No i koniec spania z rodzicami. Kto jeszcze śpi ze swoimi dziećmi? - spytała piosenkarka.

Wojciech SzczęsnyWojciech Szczęsny instagram.com/marina_officia

Podoba Wam się nowe łóżko Liama?

Zobacz wideo Liam Szczęsny śpiewa znaną piosenkę. Co za głos!

ZOBACZ TEŻ: Mateusz Borkowski "Big Boy" walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się". Jak teraz wygląda jego dieta? [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: