Tak Kuba Wesołowski poznał swoją żonę. Historia jak z bajki? Nic z tego. "Na początku nie zatrybiło"

Kuba Wesołowski i Agnieszka Wesołowska nie zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Żona aktora zdradziła, że musieli dać sobie szansę.

Kuba Wesołowski i Agnieszka Wesołowska (wtedy jeszcze Szczurek) stanęli na ślubnym kobiercu w 2014 roku. Małżonkowie dwa lata później przywitali na świecie swoją córeczkę Różę. Dziś uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par w show-biznesie. Oboje są aktywni w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzielą się prywatnymi zdjęciami, ale nie pokazują twarzy córki. Teraz żona aktora na swoim InstaStories urządziła Q&A i odpowiadała na pytania fanów. Nawet na te bardzo osobiste. I tak zdradziła, w jaki sposób poznała się z Kubą Wesołowskim. 

Kuba Wojewódzki i Kuba WesołowskiKuba Wojewódzki spytał Jakuba Wesołowskiego o dawne związki. "Dużo tego było"

Jak poznali się Kuba Wesołowski i Agnieszka Wesołowska? Historia jak z bajki? Nic z tego 

Okazuje się, że Wesołowscy nie mogą pochwalić się romantyczną historią niczym z bajki Disneya. Małżonkowie nie zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Agnieszka Wesołowska szczerze przyznała, że oboje potrzebowali czasu, by zrozumieć, że chcą ze sobą być. Na pytanie fana o to, jak małżonkowie się poznali, Wesołowska odpowiedziała:

To była zorganizowana akcja przez wspólnego znajomego. Na początku nie zatrybiło, dojrzewaliśmy do tej relacji przez parę miesięcy - napisała na uroczym zdjęciu, na którym tuli się do męża. 

Kuba Wesołowski i Agnieszka WesołowskaKuba Wesołowski i Agnieszka Wesołowska Fot. Instagram /a.wesolowska

To jednak nie koniec zwierzeń, bo Wesołowska opowiedziała też, jak czuła się w ciąży, pochwaliła się też swoimi starymi zdjęciami z czasów, kiedy pracowała jako modelka (możecie zobaczyć je w naszej galerii).

Kuba Wesołowski z żoną i córkąAgnieszka Szczurek świętuje czwarte urodziny córki. Dodała poruszający wpis

Zobacz wideo Kuba Wesołowski organizuje duże show coachingowe. Wśród mówców Anna Lewandowska i Łukasz Jakóbiak

Kim jest Agnieszka Wesołowska?

Agnieszka Wesołowska - z domu Szczurek - przez lata pracowała w roli modelki. Swoja karierę wiązała też z dziennikarstwem. Była związana ze stacją TVN - zaczynała jako reasercher w "Faktach", później pracowała jako reporter "Dzień Dobry TVN". Współpracowała też przy programie "Na Językach". Aktualnie razem z Julią Wieniawą działa przy marce kosmetycznej aktorki - Jusee Cosmetics. 

Więcej o: