"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga szczerze o krytyce widzów. "Hejtowali wszystko. Nos, usta, moje zachowanie"

Iga z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" otworzyła się na temat hejtu, z którym mierzy się po udziale w show. Wygląda na to, że uczestniczka nie ma łatwo.

Zachowanie Igi z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” budzi skrajne emocje wśród widzów. Uczestniczka postanowiła teraz szczerze wypowiedzieć się na temat hejtu, z którym mierzy się już po udziale w popularnym show. Jak twierdzi, lista rzeczy, za które została skrytykowana, jest całkiem długa.

Zobacz wideo „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Asia odwiedziła Oliwię i Łukasza

Zdzisław Wasiak z 'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Po programie Zdzisław odzyskał dawną ukochaną. Co z Jadzią? Nie ma szans

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Iga szczerze o krytyce widzów

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zwalnia tempa. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek jest Iga, której zachowanie nie wszystkim widzom przypadło do gusty. Fani programu wielokrotnie wylewali swoje żale w mediach społecznościowych.

Teraz o krytyce widzów Iga opowiedziała na Instagramie podczas Q&A, czyli serii pytań i odpowiedzi. Jeden z internautów zapytał ją, za co ją hejtowano.

Za twarz, za nos, za make-up. Za moje zachowanie ślubie, bo podobno tam ćpałam. Generalnie za wszystko, także w sumie to nie wiem - powiedziała Iga.  I dodała: Cokolwiek bym nie zrobiła [w programie- red.] od pierwszego odcinka coś by na mnie znaleźli. Więc bawcie się dobrze.

Poza osobami, które krytycznie oceniają zachowanie Igi, uczestniczka ma już spore grono fanów. Na Instagramie obserwuje ponad 50 tys. osób, a niektórzy gratulują jej, że walczy z hejtem.

Uważam, że trzeba z nim walczyć, choć wiem, że wszystkich nie przekonam. Na hejt jest paragraf, tak nie wolno i basta.

'Hotel Paradise'. Kim jest Michał?"Hotel Paradise". Nowy uczestnik sporo namiesza. Kim jest Michał?

Iga mierzy się z krytyką widzów od początku programu. Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zarzucili jej m.in. nieodpowiednie zachowanie na ślubie, na którym nie umiała zachować powagi czy też złe nastawienie do Karola, na którego obraziła się po banalnym żarcie, że jest "cenną żoną".