Bohosiewicz, Rubik i Frycz łapią Zborowską za brzuch. Maja użyła w opisie dwuznacznej emotki. Zdradziła płeć dziecka?

Maja Bohosiewicz pochwaliła się uroczym zdjęciem ze spotkania ze znanymi przyjaciółkami. Czy przez przypadek zdradziła płeć pierwszego dziecka Zofii Zborowskiej?

Pod koniec marca Zofia Zborowska poinformowała fanów, że razem z Andrzejem Wroną spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Para dosyć długo ukrywała przed mediami tę radosną nowinę. Dopiero gdy już wszyscy się o niej dowiedzieli, Zosia zaczęła pozować z zaokrąglonym brzuszkiem. Czujni paparazzi od razu podążyli za aktorką i zrobili jej zdjęcia na wiosennym spacerze z Wiesią. Ostatnio przyszłą mamę odwiedziły jej znane koleżanki. Czy przez nieuwagę jednej z nich poznaliśmy płeć maleństwa?

Zobacz wideo Spójrzcie na klimatyczną łazienkę Zborowskiej

Bohosiewicz, Rubik i Frycz łapią Zborowską za brzuch. Maja użyła w opisie dwuznacznej emotki. Zdradziła płeć dziecka?

Maja Bohosiewicz, Agata Rubik i Olga Frycz odwiedziły swoją ciężarną przyjaciółkę. Wszystkie panie nie mogą doczekać się narodzin dziecka Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Na profilu jednej z nich pojawiło się zdjęcie z tego spotkania.

Kto nie złapie ciężarnej za brzuszek tego szczęście nie spotka. Jak z kominiarzem. Baba w ciąży - koniom lżej. Psy szczekają, kobieta w ciąży jedzie dalej. Gdzie kobiet w ciąży szczęść tam nie ma co jeść. Zapatrzył się jak w malowaną kobitę w ciąży! Zosia! Wszyscy się bardzo cieszymy i czekamy na (przyp. red. - w tym miejscu pojawiła się emotka dziewczynki i butelki). PS. Zosia się zgodziła żeby ją trzymać za brzuch choć zwyczaj jak obcy łapią jest straszny.

Brad PittBrad Pitt opuścił szpital na wózku inwalidzkim. Wiadomo, dlaczego tam trafił

 

W opisie pojawiła się emotka, którą można odczytywać jako dwuznaczną. Zauważyła to również jedna z internautek. Wprost zapytała, czy przez nieuwagę Maja zdradziła płeć dziecka swojej przyjaciółki.

Czy Maja się właśnie wysypała z płcią dziecka?

Kinga RusinKinga Rusin pod palmami na Sri Lance: W Polsce wykorzystuje się tragedię pandemii

Okazuje się jednak, że różnym użytkownikom emotki wyświetlały się... inaczej.

Tu są wszystkie dostępne - GENDER miła pani. GENDER nie ma ani dla dziewczynek, ani dla chłopców - odpisała Bohosiewicz.

Komentarze na profilu BohosiewiczKomentarze na profilu Bohosiewicz instagram/majabohosiewicz

Komentarze jednak szybko zostały usunięte. Może jednak jest coś prawdziwego w tej emotce?