Córka Davida Hasselhoffa na wyjątkowej okładce "Playboya". To pierwsza tego typu sesja. "Jestem zaszczycona"

Hayley, córka Davida Hasselhoffa, pojawiła się na okładce niemieckiego "Playboya". Jest modelką plus size i sama przyznaje, że ta sesja może być przełomem w postrzeganiu kobiet.

Hayley Hasselhoff jest mniej znana niż jej ojciec, lecz też robi karierę w show-biznesie. Postanowiła spróbować swoich sił jako modelka plus size. Można powiedzieć, że od niedawna odnosi w tej branży sukcesy. Pojawi się w majowym niemieckim wydaniu „Playboya”. Pojawienie się modelki o pełniejszych kształtach na okładce nie jest normą w tego typu pismach. Córka Davida Hasselhoffa jest dumna ze swojego osiągnięcia.

Michał Wiśniewski, Pola WiśniewskaWiśniewski pochwalił się zdjęciem z wesela. Suknia panny młodej odważna

Zobacz wideo David Hasselhoff pochwalił się momentem ze swojego ślubu

Córka Davida Hasselhoffa pozuje w „Playboyu” i mówi o kobiecym ciele

Hayley pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej dla „Playboya”. Na Instagramie dodała przedsmak tego, co znajdzie się w środku pisma, a także specjalnie nagrane z tej okazji wideo promujące nowy numer.

Jestem bardzo zaszczycona, będąc pierwszą kształtną modelką na europejskiej okładce „Playboya”. Targają mną emocje związane z tym, co ta okładka oznacza dla wzmocnienia pozycji kobiet. Chciałam to wykorzystać, aby przekonać cię, że możesz kochać swoje ciało bez względu na obowiązujące w społeczeństwie kanony piękna – napisała na Instagramie.

Hayley Hasselhoff poruszyła też temat swojej relacji z własnym ciałem.

Moja relacja z ciałem jest ściśle związana z samopoczuciem psychicznym. Maj jest miesiącem Świadomości Zdrowia Psychicznego. Skorzystam więc z możliwości i pokazuję się bez wstydu i cienia skrępowania. Mam nadzieję, że zainspiruję kobiety do stawienia czoła strachowi przed nieznanym. Chciałabym, abyś żyła tak, by twoje ciało cię nie definiowało.
 
 

'Ślub od pierwszego wejrzenia' - Iga Śmiechowicz"Ślub". Iga odpowiada na zarzuty, że widziano ją w innych programach

Modelka na Insta stories zamieściła także krótkie nagranie, gdzie zwróciła się do fanów.

Jestem wam bardzo wdzięczna, dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i za to, że możemy się nawzajem inspirować. Jestem podekscytowana efektami tej pracy – powiedziała Hayley Hasselhoff.

Modelka pochwaliła się także odzewem, jaki wywołała jej sesja dla „Playboya”. Mimo że pismo jest w sprzedaży dopiero od 15 kwietnia, na temat nowego numeru i córki Davida Hasselhoffa rozpisują się media z całego świata. A wam jak się podoba takie wydanie „Playboya”?

Więcej o: