"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga odpowiada na zarzuty, że widziano ją w innych programach. "No, to jest hit"

Internauci zarzucają Idze z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", że widzieli ją w innych programach. Uczestniczka zaprzecza i prosi o dowody.

Iga z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie ma ostatnio łatwo. Choć jej popularność w sieci rośnie, to co rusz spada na nią krytyka. Tym razem internauci zarzucili jej, że brała udział także w innych programach rozrywkowych i nie jest taką debiutantką, na jaką się kreuje. Uczestniczka wytłumaczyła się na Instagramie.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

Dominika Łakomska, Olimpia Ajakaiye, Monika BuchowiecAktorki ze znanych seriali, które zniknęły z mediów. Czym się zajmują?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ida odpowiada na zarzuty

Liczba osób, które obserwują Igę na Instagramie, stale rośnie. Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowiła zorganizować dla nich Q&A, czyli serię pytań i odpowiedzi. Jeden z internautów zapytał, czy brała wcześniej udział w innych programach. Jak się okazuje, Iga często słyszy takie zarzuty. 

To jest hit. Bardzo często czytałam, że się gdzieś tam pojawiałam. Bardzo chętnie przyjmę każdy screen z moją twarzą w tych programach, bo ja nic o tym nie wiem. Byłam tylko na publiczności w "You Can Dance", ale to było lata temu. Nigdy wcześniej nie zgłaszałam się do programów, w ogóle nie było mnie w Polsce, więc absolutnie nie. To była jedyna edycja ("Ślubu" – red.), do której się zgłosiłam - stwierdziła Iga.

Iga ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' odpowiada na zarzuty internautówIga ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' odpowiada na zarzuty internautów fot. iga_smiechowicz/Instagram

Igę obecnie obserwuje na Instagramie już ponad 50 tys. osób. Jedna z nich stwierdziła, że ma nadzieję, iż uczestniczka "Ślubu" nie zostanie influencerką, jak pozostali bohaterowie show.

Za każdym razem, jak jest realizowany jakiś program, a jego uczestnicy są aktywni w mediach społecznościowych, rozpoczyna się o to g***burza. Pytanie: kim jest influencer? Pod tym słowem kryje się wiele. Nie planuję być influencerem takim, jak ja to rozumiem - wyznała Iga.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska w platynowym blondzie jest nie do poznania. "No i ciut szaleństwa"

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" nabiera tempa. Widzowie są ciekawi, czy pomiędzy uczestnikami dobranymi przez ekspertów TVN narodziło się uczucie. Iga i Karol to jednak para, którą od początku skazali na porażkę. Myślicie, że mają szansę na udany związek?