Zofia Zborowska w maseczce i czepku na głowie wspomina czasy, gdy używała aplikacji randkowej. Reakcja męża? Bezcenna

Chociaż Zofia Zborowska i Andrzej Wrona z początku nie przypuszczali, że połączy ich głębsze uczucie, dziś są szczęśliwym małżeństwem oczekującym narodzin pierwszego dziecka. W najnowszym poście na Instagramie aktorka powiedziała, że zanim się poznali, korzystała z aplikacji randkowej.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są małżeństwem od blisko dwóch lat. Poznali się niewiele wcześniej, bo w 2018 roku. Z relacji aktorki wynika jednak, że z początku nie przypuszczała, że połączy ich bliższe uczucie. Obawy okazały się mylne, a szczęśliwa para przeszło miesiąc temu ogłosiła, że spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Zofia Zborowska nigdy nie ukrywała, że swojego męża poznała przez przypadek. W najnowszym poście na Instagramie wyznała, że ich pierwsza rozmowa miała miejsce w Internecie. 

Zofia ZborowskaCiężarna Zofia Zborowska na pierwszych zdjęciach paparazzi

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Zofia Zborowska wyznała, że zanim poznała Andrzeja Wronę, szukała miłości na portalu randkowym

W najnowszym poście aktorka opowiedziała o tym, że zanim poznała swojego obecnego męża, szukała drugiej połówki poprzez popularną aplikację randkową. Co więcej, miała nawet wykupioną usługę premium. 

Kto by pomyślał, że mniej więcej trzy lata temu byłam dumną użytkowniczką Tindera Gold. Andrzej leje ze mnie do tej pory.  A dziś różowy czepek po babci, maseczka na pory i zgaga - napisała.

Aktorka dodała również, że Andrzeja Wronę poznała się właśnie za pośrednictwem Instagrama.

No dobra a tak serio. Kto z was poznał swoją połówkę przez Internet? My z Andrzejem spiknęliśmy się przez Instagram.  A tinderowych małżeństw znam już co najmniej kilkanaście. Także ja jako ex użytkownik: POLECAM.
 

Zofia ZborowskaZborowska narzeka na samopoczucie w ciąży, a internautka krytykuje. Aktorka nie wytrzymała

Jak wyznała jakiś czas temu Zofia Zborowska, po raz pierwszy napisała do Andrzeja Wrony po to, by zaproponować mu udział w akcji charytatywnej. Chociaż wydarzenie ostatecznie się nie odbyło, para pozostawała ze sobą w stałym kontakcie. Nieco później, już na żywo, spotkali się podczas imprezy u Anny i Roberta Lewandowskich. 

Więcej o: