Jedna z najpiękniejszych par na świecie - Iker Casillas i Sara Carbonero - rozstała się. Wyciekły warunki rozwodu

Były bramkarz Realu Madryt Iker Casilas i dziennikarka Sara Carbonero nie są już razem. Ich małżeństwo oficjalnie się rozpadło. Do sieci wyciekły szczegóły rozwodu.

Iker Casillas i Sara Carbonero tworzyli niegdyś jedną z najpiękniejszych par w świecie sportu i show-biznesu. Od kilku miesięcy spekulowano, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej. Informacje o kryzysie się potwierdziły, a do sieci wyciekły szczegóły pozwu rozwodowego pary.

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji dzieci na rozwód

Iker Casillas i Sara Carbonero się rozstali. Wyciekły szczegóły rozwodu

W sieci pojawiły się warunki pozwu rozwodowego Ikera Casillasa i Sary Carbonero. Zgodnie z osiągniętym porozumieniem opiekę nad dziećmi - siedmioletnim Martinem i czteroletnim Lucasem - będzie sprawować Sara, natomiast plan odwiedzin ich ojca pozostanie elastyczny.

W pozwie zawarto informację, że Casillas będzie pokrywał wszystkie wydatki związane z edukacją chłopców. Choć ich luksusowy dom rodzinny jest na nazwisko byłego piłkarza, to mieszkać będą w nim Sara i chłopcy. Jak podają hiszpańskie media, Casillas prawdopodobnie wyprowadzi się do apartamentu, który kupił przy Calle Pintor Rosales w Madrycie.

Iker Casillas i Sara Carbonero tworzyli jedną z najpiękniejszych par w świecie sportu

Nadal nieznany jest natomiast oficjalny powód rozstania. W ubiegłym miesiącu hiszpańskie media podały, że małżeństwo jest zmęczone problemami w związku i postanowiło rozstać się w zgodzie. Od 2019 roku para zmaga się też poważnymi problemami zdrowotnymi. Casillas przeszedł zawał serca, a kilka tygodni później u Sary wykryto raka jajnika.

Iker Casillas przez lata uchodził za jednego z najlepszych bramkarzy na świecie. Największą karierę zrobił jako zawodnik Realu Madryt. Występował też w reprezentacji Hiszpanii. Dziennikarkę Sarę Carbonero poznał podczas Pucharu Konfederacji w RPA. Kilka miesięcy później zostali parą. Ich związek nie przetrwał próby czasy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.