Pałac opublikował prywatne zdjęcia rodziny królewskiej. "Królowa i książę Edynburga otoczeni siedmioma prawnukami"

Pałac Buckingham podzielił się na Instagramie prywatnymi zdjęciami rodziny królewskiej. Widzimy na nich księcia Filipa i królową Elżbietę II z wnukami i prawnukami.

Książę Filip zmarł 9 kwietnia na zamku w Windsorze. Ostatnie pożegnanie monarchy odbędzie się natomiast w sobotę, 17 kwietnia. Uroczystość będzie bardzo skromna - ze względu na pandemię męża królowej nie będą mogli żegnać poddani, którzy stale gromadzą się pod zamkami royalsów na terenie całego Zjednoczonego Królestwa i składają bukiety kwiatów. Bliscy księcia Filipa z kolei wspominają go, publikując w sieci kolejne zdjęcia. Na najnowszym widzimy królową Elżbietę II oraz jej męża z m.in. dziećmi księcia Williama i księżnej Kate.

książę Harry, Meghan MarkleMeghan i Harry żałują wywiadu po śmierci Filipa. "Chcieliby, żeby było inaczej"

Pałac Buckingham opublikował zdjęcia rodziny królewskiej z archiwum prywatnego

W środowy wieczór Pałac Buckingham na oficjalnym profilu na Instagramie podzielił się z internautami dwoma postami zawierającymi zdjęcia z archiwum prywatnego rodziny królewskiej. Na pierwszym z nich widzimy królową Elżbietę II wraz z księciem Filipem i prawnukami. 

Królowa i książę Edynburga otoczeni siedmioma prawnukami na zamku Balmoral w 2018 roku - napisano pod zdjęciem.
 

Królowa jest wściekła na Meghan i Harry'egoKrólowa Elżbieta zareagowała na nieobecność Meghan Markle na pogrzebie

W drugim poście Pałac Buckingam opublikował karuzelę zdjęć. Na pierwszym z nich znalazł się książę Filip z księciem Karolem. Na kolejnym królowa Elżbieta II pozuje z mężem oraz rodziną księcia Williama - księżną Kate, która trzyma na rękach małego księcia George'a. Na trzecim ze zdjęć uwieczniono rozmowę zmarłego księcia z drugim wnukiem, księciem Harrym

 
Dziś członkowie rodziny królewskiej udostępnili zdjęcia księcia Edynburga, wspominając go jako ojca, dziadka i pradziadka - napisano.

Wcześniej książę William opublikował na profilu Pałacu Kensington zdjęcie syna George'a siedzącego z dziadkiem na bryczce. W opisie podzielił się osobistymi przemyśleniami i zdradził, jaką relację miały jego dzieci z księciem Filipem.

Zobacz wideo Megxit przykrył Brexit. Książe Harry i Meghan Markle idą na swoje. Jak bardzo uderzą w biznes royalsów?

Książę William pożegnał księcia Filipa w osobistym wpisieKsiążę William pożegnał księcia Filipa w osobistym wpisie. "Będzie mi go brakowało"