Nie żyje Adam Perkins. Muzyk miał zaledwie 24 lata. "Geniusz. Absolutny i niezaprzeczalny geniusz"

Adam Perkins był gwiazdą mediów społecznościowych. O śmierci muzyka poinformował jego brat bliźniak. "Był geniuszem daleko wykraczającym poza jego czasy".

O tragicznej śmierci Adama Perkinsa poinformował Patrick Perkins, jego brat bliźniak. 24-letni muzyk zmarł w niedzielę, 4 kwietnia. Rodzina nie podała przyczyny śmierci. Urodzeni w 1997 roku bracia byli ze sobą bardzo związani. Teraz Patrick wspomina ich chwile razem na Instagramie. Zamieścił wzruszające wpisy.

Adam Perkins nie żyje. Brat wyda jego album

Brat napisał o śmierci Adama Perkinsa 13 kwietnia.

Nie potrafię nawet wyrazić słowami, co oznacza dla mnie ta strata. Często ktoś zadaje mi pytanie, „jak to jest być bliźniakiem?”, a moja odpowiedź zwykle brzmi: „Jak to jest NIE być bliźniakiem?”. Bycie bliźniakiem to centralna część mojej tożsamości. Staram się znaleźć słowa, aby wyjaśnić, jak będzie wyglądać życie na tym świecie bez niego. Mój najlepszy przyjaciel – napisał Patrick Perkins na swoim profilu.

Przypomniał także fanom, że w 2018 roku Adam wydał swój debiutancki album. Teraz brat bliźniak postanowił uczcić jego pamięć.

U niego zawsze chodziło o muzykę. Nic innego się nie liczyło. Proszę, abyś posłuchał tego albumu, jeśli jeszcze nie słuchałeś. Jest to arcydzieło geniusza daleko wykraczającego poza jego czasy. Proszę, abyś uhonorował jego dziedzictwo i posłuchał przynajmniej jednej piosenki.

Patrick bardzo docenia twórczość swojego brata. Jest zachwycony jego utworami.

Geniusz. Absolutny i niezaprzeczalny geniusz. Znienawidziłby mnie za to, że go tak nazywam, ale nie może mnie teraz powstrzymać – napisał brat Adama Perkinsa.

Patrick zamierza wydać płytę Adama „Latch Relay” na limitowanej edycji winylu. Jak napisał, nawiązał współpracę z wytwórnią, która chce „spełnić jego muzyczne przeznaczenie, które zostało tak tragicznie przerwane”.

Adam Perkins zasłynął m.in. nagraniem „Vine”, w którym parodiuje reklamę amerykańskich restauracji Chili's. To zabawne wideo cieszyło się taką popularnością, że jedna z fanek postanowiła wytatuować sobie na plecach tekst z antyreklamy Adama. Jego filmiki na Tik Toku śledziły tysiące użytkowników. Zmarł w wieku 24 lat.

Zobacz wideo Nie ma ich wśród nas, ale ich utwory zna każdy. Wodecki zostawił „Chałupy Welcome to”, a Kora „Krakowski spleen”
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.