Meghan Markle jest gotowa wybaczyć rodzinie królewskiej po śmierci księcia Filipa. "Powinniśmy trzymać się razem"

Jak donosi osoba z otoczenia Meghan Markle, księżna Sussexu jest gotowa wybaczyć rodzinie królewskiej po śmierci księcia Filipa. Jak ma twierdzić Markle, to właśnie w tych chwilach rodzina powinna się jednoczyć.

Wiadomo już, że Meghan Markle nie przyleciała razem z Harrym do Londynu na pogrzeb księcia Filipa. Mimo tego, jak ma twierdzić osoba z jej otoczenia, aktorka "jest gotowa wybaczyć" rodzinie królewskiej po śmierci księcia Filipa.

Sebastian Siemiątkowski, Snoop DoggPolak zadebiutował na liście "Forbesa" jako miliarder. Robi biznesy ze... Snoop Doggiem

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle jest gotowa wybaczyć rodzinie królewskiej po śmierci księcia Filipa.

Powodem, dla którego Meghan oficjalnie została w Stanach Zjednoczonych jest zagrożenie dla jej ciąży spowodowane długim lotem. Aktorka, która  najprawdopodobniej w maju przywita na świecie córkę, zastowsowała się do zaleceń lekarza prowadzącego. 

Brytyjska kolorowa prasa utrzymuje jednak, że powód absencji Markle na pogrzebie jest inny - księżna Sussexu po wywiadzie z Oprah Winfrey nie chciała pokazać się rodzinie królewskiej na oczy. Osoba z jej otoczenia przekonuje jednak, że za decyzją stały zgoła inne intencje. Przyjaciółka Markle w rozmowie dla "Daily Mail" zdradziła:

Meghan powiedziała, że jej jedynym celem jest teraz wspieranie Harry'ego. To jemu zostawiła kwestie tego, czy powinna stawić się na pogrzebie czy też nie. Przyznała także, że to właśnie w takich kwestiach rodzina powinna trzymać się razem i odłożyć wszelkie spory na bok. (...) Jest gotowa wybaczyć i ruszyć naprzód.

Pogrzeb księcia Filipa odbędzie się w sobotę w Kaplicy św. Jerzego w zamku w Windsorze. Jak informowaliśmy ostatnio, będzie dosyć nietypowy i zgodny z poglądami zmarłego księcia Edynburga

Dariusz Kowalski, czyli serialowy Janusz Tracz na planie 'Plebanii'Janusz Tracz z "Plebanii" wędkarzem? Dariusz Kowalski w nowym spocie reklamowym

Myślicie, że to prawidłowa postawa? Której ze stron bardziej należą się przeprosiny?

Więcej o: