Książę Harry przyleciał do Londynu na pogrzeb dziadka. Przywitała go tylko jedna osoba z rodziny. "Już tęskni za żoną"

Książę Harry tuż po przylocie do Wielkiej Brytanii poddał się pięciodniowej kwarantannie. Gdzie na ten czas zatrzymał się syn marnotrawny rodziny królewskiej? Przywitała go tylko jedna krewna.

Książę Harry już od jakiegoś czasu izolował się wraz z rodziną w kalifornijskiej rezydencji, być może przewidując napłynięcie z Wielkiej Brytanii smutnych wieści o śmierci schorowanego dziadka. Dzięki temu od razu móc przylecieć do Londynu. Na uroczystościach pogrzebowych zabraknie jednak Meghan Markle, która przez wzgląd na zaawansowaną ciążę musiała zrezygnować z podróży.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Wnuk zmarłego 9 kwietnia księcia Filipa pojawił się na lotnisku w Heathrow w niedzielę (dwa dni po  śmierci dziadka). Od razu poddał się pięciodniowej kwarantannie, by móc uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu męża królowej Elżbiety II w zgodzie z obowiązującymi w Anglii obostrzeniami związanymi z COVID-19. Czy Harry miał już okazję zobaczyć się z członkami rodziny królewskiej, których kilka tygodni temu w popularnym wywiadzie u Oprah Winfrey oskarżył między innymi o rasizm? W Londynie przywitała go tylko JEDNA osoba!

Królowa jest wściekła na Meghan i Harry'egoKrólowa Elżbieta zareagowała na nieobecność Meghan Markle na pogrzebie

Książę Harry zamieszkał u kuzynki

Nie od dziś wiadomo, że książę Harry utrzymuje przyjacielskie stosunki ze swoją kuzynką - księżniczką Eugenią, która dwa miesiące temu urodziła pierworodnego syna i wraz z mężem zajęła posiadłość należącą niegdyś do Harry'ego i Meghan. To właśnie tam zatrzymał się brat księcia Williama. Przywitany przez krewną miał okazję, by zobaczyć siostrzeńca i zaszyć się na pięć dni w specjalnie przygotowanym pokoju - podaje "Us Weekly".

książę Harry, Meghan Markle, księżniczka Eugeniaksiążę Harry, Meghan Markle, księżniczka Eugenia AP/EastNews

Jak donosi magazyn, pomimo gościnności księżniczki Eugenii Harry bardzo tęskni za żoną i synem. Nieustannie rozmawia z nimi przez komunikatory. 

On już naprawdę tęskni za żoną i synem. Codziennie rozmawia z nimi przez FaceTime'a, aby sprawdzić, czy wszystko u nich w porządku. Właściwie kilka razy dziennie dzwoni do Meghan, ponieważ martwi się, że zostawił ją samą - czytamy w amerykańskim magazynie.

Przypomnijmy, że pogrzeb księcia Filipa zaplanowano na 17 kwietnia. Książę Harry wróci do USA prawdopodobnie w ciągu najbliższego tygodnia. 

książe FilipKsiążę Filip będzie mieć ekopogrzeb. Zostanie pochowany w trumnie z... wełny

Więcej o: