Emil Stępień postawił Dodzie przed ślubem warunek. Teraz pozują razem i zdradzają "szokujący sekret"

Doda odpowiadała na pytania fanów. Najwięcej z nich dotyczyło Emila Stępnia i rzekomego konfliktu w małżeństwie. "Czy to prawda, że macie kryzys z mężem, bo on chce mieć dzieci, a ty nie?".

Życie prywatne Dody to jedna wielka niewiadoma. Choć artystka jest aktywna medialnie i ma kontakt z fanami, nie mówi im zbyt wiele o związkach. Zaskoczyła fanów, informując trzy lata temu, że wyszła za mąż, zaskoczyła również pozując kilka miesięcy temu z tajemniczym mężczyzną na wakacjach w Turcji, aż wreszcie zaskoczyła dzisiaj, w dniu rocznicy ślubu, odpowiadając na pytania odnośnie rzekomego rozstania z Emilem Stępniem. Chwyciła za telefon i nagrali wspólne wideo.

Emil Stępień postawił Dodzie przed ślubem warunek. Teraz pozują razem i zdradzają "szokujący sekret"

Od kilku miesięcy plotki na temat kryzysu w małżeństwie Dody namnażały się. Artystka niczego nie komentowała, od czasu do czasu wrzucała tylko stare zdjęcia z Emilem. Robiła to jednak zdecydowanie rzadziej niż chociażby na początku pandemii, kiedy codziennie nagrywała, jak izolują się w luksusowym mieszkaniu. Fani wypytywali podczas ostatniego Q&A, dlaczego nie pozuje z mężem. Jedno pytanie było wyjątkowo osobiste.

Czy to prawda, że macie kryzys z mężem, bo on chce mieć dzieci, a ty nie? - zapytał internauta.
Zdradzę Wam mały sekret, być może szokujący, ale dojrzali ludzi przegadują elementarne i tak ważne rzeczy przed ślubem, wiecie? Naprawdę - zakomunikowała Doda.
Popieram. Paradoksem jest to, że to był mój podstawowy warunek przed ślubem. (...) Jedyny, na który się zgodziła - dodał Emil na nagraniu, które możecie obejrzeć poniżej.
Zobacz wideo

Z kolei na pytanie, dlaczego nie pokazuje zdjęć z mężem, odpowiedziała, że "chce mieć sferę tylko dla siebie" oraz, że "nie są eksponatami na wystawie, żeby ładnie wyglądać, bo życie zawodowe jest jedną wielką wystawą, a prywatne nie będzie już nigdy".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.