Aleksandra Domańska jest w ciąży. "Wszyscy jej gratulują na planie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jak dowiedział się Plotek, Aleksandra Domańska spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Aleksandra Domańska spodziewa się pierwszego dziecka, donosi osoba z produkcji serialu "Mecenas Porada", w którym aktorka występuje w jednej z głównych ról. 

Zobacz wideo Domańska miała dość zarzutów

Aleksandra Domańska jest w ciąży!

Plotek dowiedział się tego od osoby z produkcji serialu "Mecenas Porada", gdzie Domańska wciela się w główną bohaterkę. Nie ukrywa, że stan aktorki nieco pokrzyżował im plany, jednak wszyscy są szczęśliwi i gratulują przyszłej mamie:

Produkcja ma pewien problem, bo latem miały ruszyć zdjęcia do drugiej transzy serialu "Mecenas Porada", gdzie Ola gra główną rolę. A wtedy jej ciąża będzie już widoczna. Ale wszyscy jej gratulują na planie i cieszą się razem z Olą - zdradza Plotkowi jeden z pracowników produkcji serialu.

Aleksandra DomańskaAleksandra Domańska przeszła metamorfozę do roli. Boska fryzura!

Nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka aktorki. Zawsze dbała o to, by zachować informacje o swoim życiu uczuciowym w tajemnicy. W 2020 roku opowiadała o bolesnym rozstaniu z partnerem.

Myślałam, że będziemy razem do końca życia. Stało się jednak inaczej, a ja kompletnie nie mogłam sobie z tym poradzić. […] Problem polegał na tym, że on nie radził sobie z moim zawodem, z tym że np. całuję się z kimś na planie. Zazdrość i strach zabrały mu całą energię - mówiła w "Glamour".

I choć mężczyzna powiedział, że bardzo ją kocha, to nie dał rady z nią być.

To rozstanie rozdarło mi serce i duszę. Przez kilka miesięcy nie wychodziłam z domu, byłam w ogromnej żałobie po tym związku - tłumaczyła.

Jednak teraz, jak widać, ułożyła swoje sprawy prywatne.

Ola DomańskaWyzwolona Aleksandra Domańska robi striptiz i wskazuje nago do jeziora. Po raz pierwszy pokazała tak wiele!

Serdecznie gratulujemy!