John Travolta w poruszającym wpisie o synu. Aktor przeżył dwie rodzinne tragedie. "Jetty jest już razem z mamą"

John Travolta długo cieszył się powodzeniem w życiu zawodowym i prywatnym. Aktor trwał w szczęśliwym związku małżeńskim przez niemal 30 lat. Dobrą passę przerwały dwie rodzinne tragedie. Na Instagramie gwiazdora pojawił się wzruszający wpis skierowany do syna.

John Travolta odbiega nieco od stereotypowego schematu angażowania się w krótkotrwałe relacje damsko-męskie, który często występuje wśród gwiazdorów Hollywood. Aktor założył rodzinę w 1991 roku i jest jej wierny do dziś. Zmierzył się z dwiema osobistymi tragediami, które tym bardziej umocniły jego miłość do najbliższych. W poruszającym wpisie na Instagramie wspomina zmarłego syna.

John Travolta z żonąKelly Preston nie żyje. Żona Johna Travolty miała 57 lat

John Travolta uczcił pamięć syna

"Wszystkiego najlepszego, mój piękny Jetty. Kocham cię" - tymi słowami John Travolta wyraził niekończące się uczucie do zmarłego syna, który 13 kwietnia obchodziłby 29. rocznicę urodzin. Wpis aktora wzbogaciła archiwalna, czarno-biała fotografia z chłopcem.

 

Jett był pierwszym owocem miłości Johna Travolty i jego ukochanej żony Kelly Preston. Para pobrała się w 1991 roku i wydała na świat troje dzieci, które wychowała w duchu kościoła scjentologicznego. Rodzinną sielankę przerwała ogromna tragedia. Podczas świątecznego wyjazdu na Bahamy w 2009 roku małżonkowie znaleźli najstarszego syna martwego w wannie. Siedemnastolatek prawdopodobnie zmarł na skutek uderzenia głową o twardą powierzchnię podczas ataku epilepsji. Okoliczności śmierci nie były jednak jasne, ponieważ Jetty cierpiał dodatkowo na inne schorzenia - od dziecka zmagał się z autyzmem, astmą oraz chorobą Kawasakiego. 

Królowa jest wściekła na Meghan i Harry'egoKrólowa Elżbieta zareagowała na nieobecność Meghan Markle na pogrzebie

Pod upamiętniającym rocznicę urodzin Jetta postem nie zabrakło komentarzy nawiązujących do kolejnego dramatu w życiu Johna Travolty - śmierci ukochanej żony Kelly, która zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Preston odeszła 12 lipca 2020 roku i osierociła dwoje dzieci, którymi dzielnie opiekuje się samotny ojciec. 

Jetty jest już razem z mamą. Bóg zabrał ich oboje zbyt wcześnie. 
Wierzę, że Jett i Kelly są znów razem i zostaną już tak na zawsze. Mam nadzieję, że ta myśl choć trochę podniesie cię na duchu - czytamy w życzliwych wpisach internautów. 

Latem minionego roku John Travolta zapowiedział, że na jakiś czas rezygnuje z kariery aktorskiej, by spędzić więcej czasu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Z ciężkim bólem serca informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Miłość, którą nas darzyła, na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Teraz poświęcę dużo czasu rodzinie, aby wspierać moje dzieci, które straciły matkę - napisał w lipcu na Instagramie.