Andrzej Piaseczny cieszy się, że może wziąć oddech. "Wracam do życia". Wciąż jednak czuje konsekwencje COVID-19

Andrzej Piaseczny ciężko przechodził COVID-19. Teraz powoli wraca do pełni zdrowia i formy. Zdradza też, jak czuje się po przebyciu choroby.

COVID-19 ściął Andrzeja Piasecznego z nóg. W połowie marca muzyk wylądował w szpitalu, gdzie został poddany tlenoterapii. Na szczęście zwalczył chorobę i teraz wraca do pełni sił. Przyznaje jednak, że nadal czuje konsekwencje zakażenia koronawirusem.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny wraca do formy po chorobie. Zabrał siostrzenicę do lasu

Anita Werner i Michał KołodziejczykJak mieszkają Anita Werner i Michał Kołodziejczyk? Zupełnie zwyczajnie

Andrzej Piaseczny zdradził, jak wygląda jego powrót do zdrowia

Andrzej Piaseczny był gościem programu "Siła Muzyki" w Radiu ZET, gdzie promował swój singiel "Przedostatni". Podczas rozmowy nie mogło zabraknąć tematu koronawirusa. Piasek opowiedział, jak wygląda jego powrót do zdrowia po chorobie.

Wiem, że niektórzy mają mi za złe, że wyzdrowiałem, jednak się uśmiecham. Życzę wszystkim, którzy nie tylko przechodzili chorobę, ale w ogóle wszystkim, żeby się uśmiechali, bo to jest najpiękniejszy objaw, że żyjemy - wyznał Piaseczny.

Artysta podkreślił, że nie chce narzekać i cieszy się życiem. Nadal odczuwa jednak pewne konsekwencje zakażenia koronawirusem.  

Mam konsekwencje natury wydolnościowej, ale mogę wziąć oddech, mogę zrobić wydech. W przyszłym tygodniu idę na ćwiczenia wokalne, które musiałem zaniedbać. Oczywiście tylko na pół godziny lub godzinę, a nie trzy - tak, jak robiłem to podczas nagrań płyty. Wracam do życia. To jest genialne i to jest najpiękniejszy powód, żeby się uśmiechać - powiedział Andrzej Piaseczny.

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska doświadczyła w dzieciństwie biedy

Przypomnijmy, że Andrzej Piaseczny trafił do szpitala w połowie marca 2021 roku. Muzyk opublikował na instagramie film, w którym zaapelował do obserwatorów o przestrzeganie obostrzeń i zasad bezpieczeństwa. Poprzez jego historię prof. Andrzej Fal, kierownik Kliniki Chorób Płuc szpitala MSWiA w Warszawie zwrócił się do osób chorujących na COVID-19, by nie zwlekali z szukaniem pomocy.

Więcej o: