Glinka, Socha, Margulewicz i Książkiewicz na zdjęciu sprzed 15 lat. "Nie gniewajcie się, że wyciągam na światło dzienne"

Katarzyna Glinka opublikowała na Instagramie stare zdjęcie, na którym pozuje z koleżankami z branży. Pracowały wtedy na planie serialu "Zakręcone".

Katarzyna Glinka przygotowała dla swoich obserwatorów na Instagramie prawdziwą niespodziankę. Opublikowała zdjęcie sprzed 15 lat, na którym pozuje razem z Małgorzatą Sochą, Weroniką Książkiewicz i Magdą Margulewicz. Serial, w którym zagrały, nosił tytuł "Zakręcone". Wszystkie wcielały się w role młodych kobiet, które rozpoczynają samodzielne życie i razem wynajęły mieszkanie.

Zobacz wideo Te gwiazdy kiedyś wyglądały inaczej

Katarzyna Glinka dodała stare zdjęcie z koleżankami z branży

Katarzyna GlinkaKatarzyna Glinka analizuje swoją wagę. Pokazała siebie w wersji "za chuda"

Aktorka nie ukrywa, że odnalezione zdjęcie przywołało miłe wspomnienia. Zwróciła też uwagę na wygląd swój i koleżanek z planu.

Byłyśmy wszystkie świeżo po studiach, promowałyśmy serial, w którym grałyśmy. Dziewczyny, nie gniewajcie się, że wyciągam na światło dzienne, ale wyglądacie tutaj tak fantastycznie, że nie mogłam się oprzeć. Ja mam za to parę kilo więcej niż dziś, byłam po powrocie ze Stanów Zjednoczonych - mieszkałam tam przez jakiś czas - co mocno odbiło się na mojej figurze. Lody XXL i meksykańskie jedzenie weszły mi pod skórę - napisała.
 

Post skomentowała Małgorzata Socha:

Cudowne! Kasia, to była dopiero produkcja... A nasz reżyser, ogień... [Przemysław Angerman - przyp. red] - zwróciła się do koleżanki.
@malgosia_socha to prawda! Wesoło było - odpisała Glinka.

Swoimi odczuciami podzielili się także internauci.

Pani Weronika wcale niepodobna.
Zdjęcie sztos.
Śliczne kiedyś i obecnie - wyrażają swoje opinie.

Weronika KsiążkiewiczWeronika Książkiewicz szczerze opowiedziała o związku: Wskoczyliśmy na jeszcze wyższy poziom relacji

Wielu jednak przyznaje ze szczerością, że o ile rozpoznają Glinkę, Sochę i Książkiewicz, które są dziś cieszącymi się popularnością gwiazdami, to mają problem ze skojarzeniem Magdy Margulewicz. Aktorka przeważnie wciela się w role drugoplanowe oraz epizodyczne, zagrała w najpopularniejszych polskich serialach. Pojawiła się w m.in. w "Plebanii" jako Anka, "Niani", gdzie była recepcjonistką, a także zagrała koleżankę Elki w "M jak miłość".

Więcej o: