Kontrowersyjne reality show "Magia nagości" w Polsce. Poprowadzi je gwiazda z serialu "Ranczo"

Polska w końcu doczekała się własnej edycji kontrowersyjnego programu "Magia nagości". Poprowadzi je aktorka, którą telewidzowie doskonale kojarzą z serialu "Ranczo".

Do tej pory program "Magia nagości", oparty na brytyjskim formacie "Naked Attraction", gościł na antenie Zoom TV w brytyjskiej i niemieckiej wersji. Widowisko doczekało się lokalnych odsłon w Rosji, Portugalii, Wietnamie, Finlandii oraz we Włoszech. Teraz przyszła kolej na Polskę. 

Iga i Karol,  'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga w ogniu pytań widzów. Tłumaczy się z reakcji na żart Karola

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Kontrowersyjne reality show "Magia nagości" w Polsce

Wiemy już, kto poprowadzi polską edycję reality show. Będzie to aktorka Beata Olga Kowalska, która w serialu TVP zagrała barwną, wyzwoloną i uwielbianą przez telewidzów postać Doroty Wezół, znaną także jako Doktorowa. Aktorka swój udział w programie traktuje jako wyzwanie. Jak twierdzi, jest to format, który nikogo nie wyklucza, a w dodatku zmierza się z dominującym kanonem piękna. Kowalska powiedziała:

Wiem, że "Magia nagości" to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. "Magia nagości" to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada.

Beata Olga KowalskaBeata Olga Kowalska mat. prasowe

Jak się okazuje, aktorka chce również potraktować udział w programie jako swego rodzaju misję. Kowalska chce pokazać kobietom, że nawet po pięćdziesiątce można pozwolić sobie na szaleństwo:

Swoim występem w polskiej edycji "Magii nagości" chcę udowodnić kobietom w Polsce, że nawet po pięćdziesiątce można zacząć robić coś nowego, a nawet szalonego.

'Przyjaciele'Powrót "Przyjaciół" potwierdzony! Serialowy Chandler zaliczył wpadkę. Szybko musiał usunąć zdjęcie zza kulis. My je mamy

Na czym polega format programu? Uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie... nagich ciał. W każdej rundzie (zaczynając od dołu) prezentowana jest poszczególna partia ciała kandydatów i na tej podstawie uczestnik odrzuca po jednej osobie. W ostatecznej rundzie, w której zostaje dwójka kandydatów, uczestnik widzi ich twarze i wówczas decyduje, z którą z osób uda się na randkę. Eksperyment telewizyjny stara się zmierzyć z pytaniem, na ile wybór partnera lub partnerki oparty jest wyłącznie na aparycji zewnętrznej. "Magia nagości" ma wystartować już za kilka tygodni i wedle zapowiedzi, będzie to najdroższa produkcja w ponad czteroletniej historii Zoom TV. Będziecie oglądać?