"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga w ogniu pytań widzów. Tłumaczy się z reakcji na żart Karola

Iga z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiadała ostatnio na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło jej reakcji za żart Karola, który nazwał ją "cenną żoną".

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia” nabiera tempa, jednocześnie rozkręcając popularność jego uczestników. Na brak zainteresowania internautów nie może narzekać Iga, żona Karola. Uczestniczka zorganizowała dla fanów zabawę w postaci serii pytań i odpowiedzi, podczas której zapytano ją o program, relacje z mężem oraz nietypowe zachowanie w jednym z odcinków. Co odpowiedziała?

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

Caroline Juchniewicz z 'Love Island'Caroline z "Love Island" wróciła na Instagram i zaliczyła wpadkę. Fani byli czujni

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga w ogniu pytań internautów

Zachowane Igi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia” budzi mieszane uczucia wśród widzów programu. Uczestniczkę obserwuje na Instagramie już prawie 50 tys. osób, z którymi weszła ostatnio w interakcję dzięki Q&A.

Jedno z pytań internautów dotyczyło zachowania Igi po tym, jak Karol nazwał ją "cenną żoną”. Przypomnijmy, że kobieta obraziła się na partnera, a przed kamerami przyznała, że po jego wypowiedzi wręcz się w niej zagotowało. Na InstaStories postanowiła się z tego wytłumaczyć:

Zwykłe nieporozumienie. Zdarza się czegoś nie dosłyszeć - wyjaśniła.

Internauci zapytali ją także, co czuje, oglądając siebie w telewizji. Jej odpowiedź może wielu zaskoczyć.

Straszne. Dlatego nie oglądam się za bardzo, jeśli mam być szczera - napisała Iga.

Uczestniczka przyznała, że udział w programie wiele ją nauczył. Z wiedzą, która ma teraz, zrobiłaby pewne rzeczy inaczej.

Gdybyś jeszcze raz mogła przeżyć przygodę w programie, wszystko zrobiłabyś dokładnie tak samo? - pytali internauci.
Gdybym miała wiedzę, którą mam teraz, pewnie nie. Ale gdybym jej nie miała, to pewnie tak. Gdybym wzięła udział teraz, ruszyłabym z innym bagażem. Ten tok to duża praca nad sobą.

Iga dostała też pytanie, na które odpowiedzi nie mogła zdradzić. Internauta chciał wiedzieć, czy nadal jest w związku z Karolem. Do końca programu obowiązuje ją jednak tajemnica.

Tego nie mogę zdradzić, ale fajnie, że ludzie mocno doszukują się prawdy na naszych profilach, dłoniach, postach. Pamiętajcie, że przed ślubem był artykuł, że jest dowód mojego małżeństwa z Kamilem... Także plotki radziłabym dzielić przez 10 i po prostu oglądać program – napisała Iga.

instagram.com/agata_rubikRubikowie na zdjęciu z czasów młodości. "Przed wszystkimi operacjami plastycznymi"

Myślicie, że związek Igi i Karola ma szansę przetrwać? Wielu widzów od początku skazało tę parę na porażkę.