Kto w jury nowego "You Can Dance"? "Produkcja bierze podobno pod uwagę Annę Muchę i Marcina Hakiela". Pojawia się też nazwisko gwiazdy TVN

Już nieługo na antenę powróci program "You Can Dance". Pojawiają się pierwsze spekulacje dotyczące składu jurorskiego. Czyżby szykował się kolejny duży transfer z TVN do TVP?

"You Can Dance" to jeden z ulubionych tanecznych formatów widzów na całym świecie, który w Polsce również doczekał się kilku edycji. Swego czasu mogliśmy je oglądać na antenie TVN. Po kilku latach przerwy program wraca na antenę, jednak tym razem do Telewizji Publicznej. Mówi się, że TVP chce ściągnąć również gwiazdy z konkurencyjnej stacji.

Meghan MarkleMeghan Markle nie pojawi się na pogrzebie nie tylko ze względów zdrowotnych?

Izabela Janachowska i Anna Mucha w "You Can Dance"?

Niedawno pojawiły się pierwsze informacje dotyczące nowego składu jurorskiego w "You Can Dance". "Super Express" podawał wówczas, że jednym z jurorów będzie Agustin Egurrola, który niedawno zmienił barwy i przeszedł z TVN-u do Telewizji Publicznej, gdzie zasiada w jury programu "Dance Dance Dance". Jak podaje magazyn "Party" prowadzącą ma zostać Katarzyna Cichopek. Co z pozostałymi jurorami? Padły mocne nazwiska.

Jak wyglądają dziś dziewczyny z The Pussycat Dolls15 lat temu Pussycat Dolls wydały "Buttons". Co u nich słychać? Jessica jest w ciąży

Nazwiska pozostałych jurorów nie są jeszcze znane, ale produkcja bierze podobno pod uwagę Annę Muchę i Marcina Hakiela. Propozycję z TVP dostała też ponoć Izabela Janachowska - twierdzi źródło magazynu.

Anna Mucha zdążyła już skomentować tę informację. Jak sama przyznaje, nic jej nie wiadomo na ten temat.

Anna MuchaAnna Mucha instagram.com@taannamucha

W przeciwieństwie do aktorki, zarówno Izabela Janachowska, jak i Katarzyna Cichopek milczą, co może nam sugerować, że faktycznie jest coś na rzeczy. Chcielibyście, aby obie wystąpiły w nowym "You Can Dance"?

Zobacz wideo Wpadka Izabeli Janachowskiej na InstaStories. Interweniował mąż gwiazdy

ZOBACZ TEŻ: Książę Harry pożegnał Filipa. "Był moim dziadkiem: mistrzem grilla, legendą przekomarzania się". Ekspert: Duże różnice we wpisach braci