Izabella Krzan w prostych włosach i grzywce. Fani nie zawiedli: Widzę Panią Kwaśniewską w pierwszej kadencji prezydentury jej męża

Izabella Krzan pochwaliła się krótkim filmikiem na Instagramie, na którym zaprezentowała swoją metamorfozę. Jak podoba wam się modelka w grzywce?

Izabella Krzan zadebiutowała w polskim show-biznesie już ponad pięć lat temu, a to dzięki wygranej w konkursie Miss Polonia w 2016 roku. Niedługo po zdobyciu szarfy udało jej się dostać pracę w Telewizji Publicznej. Mowa tutaj o roli asystentki odsłaniającej litery w teleturnieju "Koło Fortuny". Jak się okazuje, Krzan na tyle sprawdziła się w tej roli, że po głośnym odejściu Marzeny Rogalskiej, Jacek Kurski powierzył jej pracę w kolejnych dwóch formatach: "Pytanie na śniadanie" oraz "To był rok". Podczas jednego z nich modelka przeszła niemałą metamorfozę.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek zamieniła tramwaj na rower: Wszędzie się spóźniam

Izabella Krzan zmieniła fryzurę. Modelka postawiła na grzywkę

Po tym, jak niespodziewanie z Telewizją Polską pożegnała się Marzena Rogalska, prezes miał niełatwe zadanie, aby znaleźć szybko kogoś na jej miejsce. Padło na Izabellę Krzan, która od tamtej pory prowadzi z Tomaszem Kammelem "Pytanie na śniadanie", a także pojawia się w programie "To był rok". Izabella Krzan pochwaliła się właśnie krótkim nagraniem z programu, na którym zaprezentowała się fanom w grzywce.

Przed nami kolejny odcinek programu "To był rok". 21:15 TVP1 Zapraszam! Patrząc na moją charakteryzację, który rok będziemy dzisiaj wspominać w programie? Jak myślicie - pisała pod zdjęciem na Instagramie.

Kuba Wojewódzki, Maciej WąsikWojewódzki złamał prawo? Polityk PiS-u: Bycie celebrytą nie zapewnia bezkarności

Domyślamy się, że zmiana fryzury miała służyć jedynie jako charakteryzacja do programu, jednak nie przeszkodziło to internautom w komplementowaniu. Część z nich uważa, że Izabella Krzan powinna zostawić taką fryzurę.

Patrząc na fryzurę, widzę Panią Kwaśniewską w pierwszej kadencji prezydentury jej męża.
Grzywka idealnie ci pasuje. Super wyglądasz.
Pięknie Ci w tej fryzurze - piszą internauci.
 

Wam też się tak podoba?

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

ZOBACZ TEŻ: Izabella Krzan odpoczywa na Malediwach i pozdrawia widzów TVP. Internauci tego nie kupili: Idealna pora na takie wyjazdy

Więcej o: