Macaulay Culkin i Brenda Song zostali rodzicami. Gwiazdor filmu "Kevin sam w domu" wybrał dla dziecka wyjątkowe imię

Brenda Song i Macaulay Culkin przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Imię, które nadali synowi, wiąże się z inną ważną dla aktora osobą.

Jak podają zagraniczne media, Brenda Song i Macaulay Culkin niedawno zostali rodzicami. Ich syn przyszedł na świat piątego kwietnia w Los Angeles. Chłopiec otrzymał imię po jednym z członków rodziny aktora. 

Brenda Song i Macaulay Culkin przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Dla syna wybrali wyjątkowe imię

O tym, że myślą o powiększeniu rodziny, Brenda Song i Macaulay Culkin wspominali już w zeszłym roku w rozmowie z magazynem "Esquire". Wówczas aktor przyznał, że oboje czekają na dobry moment. Najwyraźniej ten nastał już wkrótce potem, bowiem para właśnie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Chłopiec nosi imię Dakota, które dumni rodzice nadali mu po zmarłej starszej siostrze Macaulaya Culkina.

Kobieta zginęła w 2008 roku potrącona przez samochód osobowy przed jednym z barów w Los Angeles. Po wypadku natychmiast została przetransportowana do szpitala, jednak jej życia nie udało się uratować. Na drodze późniejszego postępowania zdarzenie uznano za nieszczęśliwy zbieg okoliczności.

Brenda Song i Macaulay Culkin oboje należą do grona dziecięcych gwiazd kina. Aktor zasłynął ponadczasową rolą w filmie "Kevin sam w domu", natomiast jego partnerka była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji Disney Channel. Zagrała bowiem w popularnej produkcji "Nie ma to jak hotel". Brenda Song i Macaulay Culkin poznali się w 2017 roku w Tajlandii na planie filmu "Changeland". Plotki o rzekomym związku tych dwojga pojawiły się niewiele później, kiedy to para wybrała się wspólnie do parku rozrywki Knott's Berry Farm w Kalifornii.

Zobacz wideo Cleo wspomina czas studiów. "Nie stać mnie było na bilet. Dosłownie"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.