Dawno niewidziana Olga Borys na salonach. Wybrała czerwoną suknię, która podkreśliła jej figurę, ale tiulowy dół psuł efekt

Olga Borys powróciła na salony. W jakim stylu? Zobaczcie sami.

Olga Borys ma na swoim koncie wiele ról - głównie w serialach - ale największą popularność zdobyła wcielając się przed laty w Zuzię Śnieżankę w serialu "Lokatorzy". Aktorka coraz rzadziej pojawiała się w nowych produkcjach (gra głównie w teatrze). Ostatnio widzowie mogli zobaczyć ją w jednym z odcinków serialu "O mnie się nie martw". Wcześniej, w 2017 roku, wystąpiła też w filmie "Porady na zdrady". Aktorka zniknęła też na jakiś czas ze ścianek i imprez branżowych. Teraz jednak powróciła na salony.

'Lokatorzy'Od premiery serialu "Lokatorzy" minęło 21 lat. Zobacz, jak zmienili się bohaterowie

Olga Borys w czerwonej sukni na pokazie mody

W niedzielę 11 kwietnia odbył się pokaz mody Anny Cichosz. Na wydarzeniu pojawiło się kilka gwiazd z polskiego show-biznesu, w tym Dominika Tajner oraz dawno niewidziana Olga Borys. Jak prezentowała się aktorka? Borys na salonach pojawiła się w krwistoczerwonej sukni o kroju rybki. O ile dopasowana góra wyglądała nieźle, o tyle tiulowy dół sukni psuł cały efekt. Gwiazda nie postawiła na mocne dodatki - na jej szyi pojawił się łańcuszek z ciemnym kamieniem. Borys wybrała do tego kolczyki do kompletu oraz delikatną bransoletkę. Aktorka nie eksperymentowała z fryzurą - miała proste włosy. Na ściance zapozowała w makijażu, który podkreślił jej oczy. 

Dominika TajnerTajner nie popisała się tą stylizacją na pokazie mody. Sukienka sprzed dekady

Jak podoba wam się aktora w takim wydaniu? Myślicie, że teraz częściej będzie pojawiała się na imprezach branżowych? Mamy nadzieję. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Lewińska z "Lokatorów" ma piękną córkę. Hela podbija muzyczną scenę. Fani: Cała matka