Metamorfoza pierwszej "Brzyduli" była jedną z najbardziej spektakularnych. Jak dziś wygląda Ana Maria Orozco? Jest prześliczna!

Ana Maria Orozco była pierwszą aktorką, która wcieliła się w tytułową "Brzydulę". Sprawdziliśmy, jak dzisiaj wygląda.

Kiedy emitowano serial "Yo soy Betty, la fea" ("Jestem Betty, brzydula") nikt nie przypuszczał, że zdobędzie on aż taką popularność, a kolejne kraje będą nagrywać swoje wersje. Widzowie w Polsce mogli śledzić losy kolumbijskich bohaterów w latach 1999-2001. Pierwszą aktorką, która wcieliła się w tytułową rolę, była Ana Maria Orozco.

Zobacz wideo "Brzydula" bije rekordy popularności

"Brzydula". Ana Maria Orozco - jak dziś wygląda?

Gęsta grzywka, sporych rozmiarów okulary i aparat na zęby - to znaki charakterystyczne głównej bohaterki. Przez większość odcinków mogliśmy ją oglądać w takim wydaniu. W pewnym momencie kobieta przeszła metamorfozę, która zachwyca nie tylko kolegów z pracy "brzyduli", lecz także widzów. Z brzydkiego kaczątka zamienia się w piękną kobietę, która uwodzi głównego bohatera.

Kalina Janusiak, Maciej RadelJanusiak grała siostrę "BrzydUli". Jak wygląda dziś serialowa Beatka?

Kiedy emitowano pierwszą wersję serialu, co prawda był internet, ale wygrzebywanie zdjęć gwiazd nie było tak popularne jak dziś. Widzowie w Polsce nie widzieli więc, jak naprawdę wygląda aktorka wcielająca się w główną bohaterkę. Dlatego jej metamorfoza była naprawdę zachwycająca. Okazało się, że Ana Maria Orozco jest naprawdę piękną kobietą. Dziś ma 48 lat i często pojawia się w nowych produkcjach. Jednak żadna z nich nie stała się aż tak popularna. Oprócz tego podziwiać ją można na różnych okładkach, często prezentuje stylizacje.

Mariusz ZaniewskiMariusz Zaniewski o pensjach aktorów w czasie pandemii: sytuacja była tragiczna

Jej profil na Instagramie obserwuje 800 tysięcy osób. Aktorka jest z nimi w stałym kontakcie. Publikuje zdjęcia z dwiema córkami, relacjonuje też, w jakich projektach bierze udział. Każdy jej post jest chętnie komentowany, a internauci zostawiają wiele komplementów pod adresem Orozco.