Katarzyna Cichopek pozuje z dziećmi i mężem na tle palm. Fani nie poznają jej pociech. "Wow, już takie duże!"

Katarzyna Cichopek wyruszyła w egzotyczną podróż. Razem z mężem i dziećmi spędziła Wielkanoc na Dominikanie i raczy internautów graficznymi pocztówkami z plaży. Gwiazda "M jak miłość" coraz częściej publikuje w sieci wizerunki pociech. Fani nie mogą uwierzyć, że Adam i Helena tak wyrośli.

Katarzyna Cichopek wychowuje razem z mężem dwoje dzieci - dwunastoletniego Adama oraz ośmioletnią Helenę. Aktorka dotychczas rzadko pokazywała wizerunek pociech na Instagramie, jednak w ostatnim czasie rodzeństwo coraz śmielej i częściej pojawia się na rodzinnych kadrach z wakacji. Internauci mieli już okazję, by ocenić, po którym z rodziców brat i siostra odziedziczyli rysy twarzy. Teraz fani celebryckiej pary mogą zobaczyć ich w całej okazałości na tle palm. Adam niedługo przerośnie mamę!

Katarzyna CichopekCichopek mknie przez plażę na koniu. "Ten zwierzak ledwo zipie". Gwiazda tłumaczy się

Katarzyna Cichopek wypoczywa z dziećmi na plaży

Urlop Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela w Dominikanie przerodził się w istne kompendium "wiedzy" na temat ich rodziny. Wszystko przez lub dzięki publikowanym przez aktorkę "M jak miłość" fotorelacjom z wakacji. Gwiazda serialu TVP wystawiła się na krytykę, pozując do zdjęcia na koniu czy prezentując swoją formę w kostiumie kąpielowym. Ponadto odważyła się, by pokazać twarze dzieci. Na ostatniej opublikowanej fotografii uchwyciła moment, w którym idzie z Marcinem, Adamem i Heleną po pustej plaży. Wszyscy trzymają się za ręce.

 

Mąż i pociechy aktorki są odwróceni tyłem, dlatego niemal od razu w oczy rzuca się wzrost dwunastolatka. Adam dogania posturą swoich rodziców, co nie umknęło uwadze internautów. 

Blanka LipińskaLipińska bez maseczki obściskuje się z tajemniczym mężczyzną!

Ale super. Rodzinka w komplecie. Wow, już takie duże!
Dopiero co pani hasała na parkiecie, gdzie narodziła się miłość do pana Marcina, a tutaj owoce tej miłości i to już tak duże. Szok!
Ale dzieci ci urosły. Po nich widać, jak czas nieubłaganie płynie - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że coraz częściej będziemy mogli śledzić w sieci poczynania pociech Katarzyny i Marcina?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek tłumaczy fanom, skąd pomysł na świętowanie Wielkanocy w tropikach!