Dzieci Michała Wiśniewskiego zrobiły sobie takie same tatuaże. Co na to tata? "Jestem z was dumny"

Najstarsze dzieci Michała Wiśniewskiego postanowiły przypieczętować siostrzano-braterską relację wspólnym tatuażem. Ojciec pochwalił pociechy na Instagramie.

Fabienne i Xavier Wiśniewscy postanowili zrobić coś razem. Wybrali nietypową metodę, by okazać sobie wsparcie. Oboje wybrali się do salonu tatuażu, gdzie wytatuowali na swoich ciałach taki sam motyw.

'The Voice Kids'. Dawid Kwiatkowski/ Cleo"The Voice Kids". Awans do finału. "Nowe wcielenie Freddiego Mercury'ego"

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne

Dzieci Michała Wiśniewskiego zaszalały z tatuażem

Fabienne i Xavier to dzieci Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Dziś Xavier ma 19 lat, a Fabienne 18. Wydaje się, że rodzeństwo ma ze sobą dobry kontakt, co często pokazuje ich ojciec na Instagramie. Tym razem pochwalił się ich zdjęciem, które zostało zrobione niedługo po tym, jak oboje zrobili sobie identyczne tatuaże. Starszy brat zdecydował się na tatuaż na żebrach, natomiast jego młodsza siostra na przedramieniu. Jak zareagował sławny tata? Okazuje się, że bardzo pozytywnie.

To nie jest ich pierwszy tatuaż. Ale jak trzeba się szanować, żeby zdecydować się na taki sam motyw? Symbol, że zawsze mogą na siebie liczyć. Jestem z Was dumny! Chyba nam się udało @marta.mandaryna... - napisał Michał Wiśniewski na swoim profilu.

Fani piosenkarza również pozytywnie odebrali wyczyn rodzeństwa Wiśniewskich. Nie szczędzili słów uznania.

Zdecydowanie Wam się udało.
Cudownie się patrzy na tak kochające się rodzeństwo.
Xavier wyrósł na ślicznego chłopaka, cała Mandaryna. Widać, że brat i siostra mają niepowtarzalną relację.
Piękne i mądre dzieciaki.

- napisali fani na Instagramie, komentując zdjęcie. Również Mandaryna dodała na Instagramie ten sam kadr z dopiskiem, że 10 kwietnia obchodzono Dzień Rodzeństwa.

Rodzeństwo - temat rzeka... Mieszanka wybuchowa w jednym domu. A jednak, mimo częstego podduszania i rzucania w siebie czym popadnie miłość i przyjaźń jest wielka! I wystarczy tylko jedno spojrzenie  - napisała była żona Wiśniewskiego o ich wspólnych dzieciach.
 

Rubikowie musieli wyeliminować innych uczestników"Power Couple". Rubikowie mogli wyeliminować inną parę. Kto odpadł?

Nie obyło się bez małej wpadki. Niektórzy obserwatorzy Michała Wiśniewskiego zgubili rachubę w liczbie żon gwiazdora.

Jednak pierwsza żona jest najlepszą, prawda Marta Mandaryna Wiśniewska? Zrezygnować z takiej kobiety...? - napisał jeden z fanów.

Inni szybko skierowali go na właściwe tory.

Marta nie jest pierwszą żoną Michała. Tylko drugą.
Dlaczego pytasz Marty, czy Magda [Femme - przy. red.] była najlepsza?

Michał Wiśniewski co jakiś czas publikuje materiały ze swoimi dziećmi. Stara się pokazać, że ma z nimi świetny kontakt. Jego piąte dziecko urodziło się w styczniu, z małżeństwa z piątą żoną Polą. Oboje mają po czworo dzieci z poprzednich związków.

Więcej o: