Emilia Komarnicka pochwaliła się niepublikowanym do tej pory zdjęciem ze ślubu. Pokazała też swoje dzieci

Z okazji Dnia Rodzeństwa Emilia Komarnicka zamieściła na Instagramie bardzo prywatne zdjęcie z siostrą, zrobione w dniu ślubu. Pokazała również swoich dwóch synów na pełnej czułości fotografii.

Emilia Komarnicka relacjonuje swoje życie rodzinne w mediach społecznościowych. Tym razem zamieściła niepublikowane dotąd zdjęcie ze swojego ślubu. Jest na nim z siostrą. W ten sposób uczciła Dzień Rodzeństwa, który przypada 10 kwietnia.

Dance Dance Dance. Roksana Węgiel, Ida NowakowskaDance Dance Dance. Ida Nowakowska ostro o Roksanie Węgiel: Dla mnie wręcz wulgarna

Emilia Komarnicka upamiętnia chwile z siostrą w Dzień Rodzeństwa

Aktorka na zdjęciu pozuje w sukni ślubnej, całując w policzek swoją siostrę. Obie panie pozują w żartobliwych pozach. Emilia Komarnicka przy okazji przedstawia swoją siostrę fanom na Instagramie. Nie szczędzi jej ciepłych słów.

To jest moja siostra. Jest na świecie troszkę dłużej niż ja, więc kiedy się pojawiłam, ona już była. Ona zawsze była obok mnie.

Z humorem opowiedziała także, jak wyglądały ich dzieciństwo i młodość.

Kiedy byłyśmy małe, nasza relacja była „różna” i jak to dzieci - ja zawsze chciałam być tam, gdzie ona, wtryniałam nos w jej sprawy, a ona zwyczajnie miała mnie dość i mówiła „zajmij się sobą”. Ale już w okolicach wieku szkoły podstawowej, ona zaczęła „zajmować się mną”. Podrzucała mi dobre książki, puszczała swoją muzykę, odpowiadała na pytania, których nikomu innemu nie odważyłabym się zadać – napisała Emilia Komarnicka na Instagramie.

Aktorka podziękowała także starszej siostrze za wspólnie spędzone lata i wsparcie.

Siostra, mój przyjaciel, moja miłość. Dziękuję, że jesteś. Dzięki tobie nigdy nie czułam się samotna.

Na drugim zdjęciu aktorka pokazała swoich dwóch synów. Starszy brat Kosma nachyla się nad małym Tymoteuszem i daje mu buziaka.

Ps. Marzę, żeby kiedyś moi synowie kochali się, szanowali i ufali sobie tak, jak my z siostrą. I zrobię wszystko, by tak było – napisała Emilia Komarnicka.
 

Kamil i Iza są razem po programie?"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil i Iza są razem? Jego wpis wiele sugeruje

Obserwatorom spodobał się post aktorki. Zaczęli dzielić się swoimi doświadczeniami i gratulować udanej rodzinnej relacji.

Siostrzana więź jest niezwykła, nierozerwalna i daje niesamowity power.
Zazdroszczę. Ja ma dwóch braci, których bardzo kocham, ale zawsze marzyłam o siostrze – piszą fani aktorki.

Dzień Rodzeństwa jest uznawany za święto międzynarodowe. Obchodzony jest od 2005 roku, m.in. w USA. Ma na celu upamiętnienie rodzinnych relacji sióstr i braci.

Zobacz wideo Rafał Brzozowski opowiada o preselekcjach do Eurowizji i nagraniu dla TVP