Małgorzata Rozenek ćwiczy jogę i eksponuje brzuch. Fani: Po urodzeniu dziecka wyglądasz pięknie

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciem po porannej jodze. Zapozowała w beżowej bieliźnie, a fani zachwycili się jej formą.

10 czerwca ubiegłego roku na świat przyszedł trzeci syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. "Perfekcyjna" po ciąży zdecydowała się prędko wrócić do formy. Gwiazda przeszła na dietę i trenowała pod okiem profesjonalistów, co pokazała w autorskim programie "Rozenek cudnie chudnie" emitowanym na antenie TVN Style. Teraz pochwaliła się zdjęciem sylwetki tuż po jodze.

'Rozenek cudnie chudnie'"Rozenek cudnie chudnie". Pierwszy odcinek mocno podzielił internautów. "Drama roku" czy "Fajny, ale krótki"?

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się brzuchem w bieliźnie

Małgorzata Rozenek-Majdan zdrowym stylem życia zaraziła już całą swoją rodzinę. "Perfekcyjna" wielokrotnie wspominała o tym, że w domu gotuje jedynie potrawy wegetariańskie, które zaakceptowali synowie wraz z mężem. Wolne chwile celebrytka poświęca na aktywność fizyczną. W sobotni poranek udokumentowała swoją sylwetkę tuż po sesji jogi. Pochwaliła się karuzelą zdjęć w lustrze, na których zapozowała w beżowej bieliźnie

#morningyoga #namaste - napisała pod zdjęciem.
 

Małgorzata RozenekFit Rozenek chwali się płaskim brzuchem po świętach. "Prima aprilis już było"

W komentarzach pod fotkami internauci docenili sylwetkę celebrytki. Niektóre z fanek zazdrościły jej chęci do treningu, a inne zgodziły się, że godziny poranne są zdecydowanie ich ulubionymi.

Poranki dla siebie najlepsze. Ta cisza kiedy dzieci śpią, no chyba, że przerywa ją domowy zwierz domagający się pieszczot - napisała internautka.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła komentującej, że jej nawyki zmieniły się odkąd została matką. 

A kiedyś tak nie lubiłam rano wstawać! - dodała gwiazda.

Reszta komentujących doceniła za to jej formę.

Wyglądasz super. I nareszcie kobieta pokazuje się w fajnej, kobiecej  i wygodnej dla brzucha bieliźnie!
Po urodzeniu dziecka wyglądasz pięknie. Masz znakomitą figurę i jesteś piękną kobietą - pisali fani.

Jak widać internauci nie szczędzili komplementów. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o karierze prawniczej: To była odskocznia. Jaką była uczennicą?