"Dance Dance Dance". Jeden z duetów zrezygnował z udziału w show. "Medycyna z rozsądkiem wzięły górę"

Dwoje uczestników opuściło program. Zdecydowały o tym względy zdrowotne.

Olga Łasak i Paweł Cieślak zrezygnowali z udziału w "Dance Dance Dance". Decyzję podjęli ze względu na zdrowie. Duet chorował ostatnio na COVID-19.

Agustin Egurrola, Roksana Węgiel"Dance Dance Dance". Roksana Węgiel znowu płacze! Znowu przez Agustina Egurrolę

Zobacz wideo Roksana Węgiel popłakała się na treningach do „Dance Dance Dance"

Olga Łasak i Paweł Cieślak odeszli z "Dance Dance Dance"

W minionym tygodniu taneczny duet zachorował na COVID-19. Ostatecznie Olga i Paweł zdecydowali, że odchodzą z programu, ponieważ walczą z powikłaniami po chorobie.

Niestety, bywają takie momenty w życiu, że mimo wielkich planów i chęci... życie pisze swój scenariusz! Włożyliśmy w ten program wiele pracy, wyrzeczeń, łez, potu, emocji, a przede wszystkim oddaliśmy całe swoje serce! Aktualnie to serce jest złamane, ale jak to mówią, "zdrowie najważniejsze". Nasze powikłania po chorobie były na tyle poważne, że medycyna z rozsądkiem wzięły górę. My zawsze walczymy do końca i jak wiecie, potrafimy też nawet przy tym dyskutować. Jednak kiedy traci się panowanie nad ciałem i zdrowiem, wtedy już niewiele jest do powiedzenia - wyznała Olga Łasak.

Książę FilipKsiążę Filip przez choroby zrezygnował z publicznych wystąpień. Na co chorował?

Paweł z kolei dodał, że przykro mu, że przygoda z tańcem tak się kończy. Podkreślił, że kocha taniec, uwielbia ten program i wszystkich ludzi, którzy przy nim pracują.

Pomimo, że w sercu niedosyt, w głowie mam wdzięczność i gotowość do kolejnych wyzwań. Nie na wszystko mamy wpływ. Ostateczna decyzja została podjęta przez lekarzy. Byliśmy gotowi tańczyć nawet z ostrym zapaleniem płuc - dodał Paweł Cieślak.

Na szczęście nie zdecydowali się na ten ryzykowny krok. W końcu w studiu nagraniowym nie tylko oni byliby obecni. Na zakończenie swojego udziału Paweł i Olga przekazali 10 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych.