Lara Gessler i jej mąż chorowali na COVID-19. Teraz córka restauratorki mówi o skutkach choroby. "Zjazd"

Lara Gessler oraz jej mąż Piotr Szeląg przeszli COVID-19. Fani zapytali o samopoczucie. Córka Magdy Gessler opowiedziała o skutkach choroby.

Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg zachorowali na COVID-19 w marcu. Choroba miała u nich jednak łagodny przebieg. Oboje nie byli hospitalizowani i nie odczuli ciężkich objawów. Córka znanej restauratorki wyznała, że mimo to odczuli na sobie skutki koronawirusa. W odpowiedzi na pytania fanów Lara Gessler wyznała:

Piotruś miał taki pochorobowy zjazd, który utrzymywał mu się jeszcze tydzień po chorobie. Daliśmy sobie czas na odpoczynek w domu i już jest dobrze – napisała na swoim Insta stories.

Lara zamieściła także zdjęcie męża i ich córeczki.

Królowa Elżbieta II, książę FilipKrólowa nie była pierwszą miłością Filipa. Był zakochany na zabój w pięknej Kanadyjce

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Lara Gessler napisała o samopoczuciu po COVID-19Lara Gessler napisała o samopoczuciu po COVID-19 fot. instagram.com/lara_gessler

Lara Gessler przeszła koronawirusa. Jak to zniosła?

Lara Gessler poinformowała o chorobie w mediach społecznościowych. Od razu dostała mnóstwo pytań. Jak mówiła w marcu, jej objawy były podobne do przeziębienia:

W moim wypadku dwa dni stanu podgorączkowego i ból głowy, potem suchość w gardle – odpowiedziała fanom na Instagramie.

Z kolei jej mąż skarżył się na bóle mięśni. Obojgu jednak udało się wyjść z choroby obronną ręką.

Królowa Elżbieta, książę HarryKsiążę Filip nie żyje, a Harry chce pojawić się w Pałacu. Meghan może zabraknąć

Do najczęstszych objawów COVID-19 należą gorączka, suchy kaszel i zmęczenie. U większości chorych objawy te mają łagodny przebieg.

Lara Gessler, podobnie jak jej mama, ma zamiłowanie do sztuki kulinarnej. Sama jednak zajmuje się głównie cukiernictwem. Wydała nawet książki kucharskie o wypiekach. Jej ostatni e-book poświęcony był słodkościom na Wielkanoc. Na co dzień zarządza restauracjami mamy. Jej mąż Piotr Szeląg jest prawnikiem. Ich córka urodziła się pięć miesięcy temu. Restauratorka często relacjonuje chwile z dzieckiem w mediach społecznościowych, relacjonując swoje życie jako mamy.

Więcej o: