Klara "przeszkodziła" tacie w wywiadzie, Lewa komentuje. "Gdyby ktoś kiedyś zapytał Roberta...". Chyba ją też rozśmieszył ten występ

Anna Lewandowska na Instagramie odniosła się do wywiadu męża, podczas którego przez przypadek została pokazana twarz ich starszej córki, Klary.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska prawie cztery lata temu przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Klarę. Rok temu dołączyła do ich rodziny młodsza pociecha Laura. Rodzice dzielnie dzielą obowiązki zawodowe z wychowywaniem dzieci. Lewy udzielał wywiadu amerykańskiej telewizji CBS Sports. Przez przypadek zobaczyliśmy wówczas twarz Klary podczas połączenia na żywo.

Robert Lewandowski udziela wywiadu, wtem w kadrze KlaraLewandowski udzielał wywiadu, wtem w kadrze pojawiła się Klara. Zadała mu pytanie

Anna Lewandowska zareagowała na wywiad Roberta Lewandowskiego 

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska dbają o prywatność swoich dzieci. Owszem, publikują wspólne, rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych, jednak zawsze zasłaniają twarze pociech. Niestety, ich plan nie zawsze może się powieść, szczególnie wtedy, gdy są transmitowani na żywo. Podczas wywiadu Lewandowskiego w kadrze pojawiła się jego starsza córka.

Piłkarz tego nie zauważył, jednak dziennikarze w studio już tak. Dopiero gdy jedna z dziennikarek chciała się przywitać z Klarą, Lewandowski dostrzegł córkę. Zawstydzony zasugerował wzrokiem, aby ktoś z tego samego pomieszczenia, w którym udzielał wywiadu online, zabrał dziewczynkę. Tak też się stało. Teraz sprawę skomentowała Anna Lewandowska.

Gdyby ktoś kiedyś zapytał Roberta, jak łączy ojcostwo z byciem najlepszym piłkarzem na świecie - napisała pod postem związanym z wywiadem.

Robert Lewandowski i Anna LewandowskaRobert Lewandowski i Anna Lewandowska instagram.com@annalewandowskahpba

Zobacz wideo Robert Lewandowski bawi się z Laurą

ZOBACZ TEŻ: "W dniu publikacji tekstu odebrałam telefon". Dziennikarka opisała, jak Krawczyk przygarnął kundelka. "Niuniuś miał królewskie warunki"